Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Gasztonyi Zoltán nőgyógyás...

Dr. Gasztonyi Zoltán nőgyógyászról vélemények?

Figyelt kérdés
Ki szült nála, milyen? Köszi
2010. márc. 5. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Családtervezési kivizsgáláson voltam csak nála, kiderült, hogy gond van. Elkezdett kezelni, de gondolkodom rajta, hogy váltok, van egy kis ellenérzésem.

Néha elég morc, nem szereti ha kérdezek. Az viszont tetszik, hogy amikor sos probléma volt soron kívül fogadott az Istenhegyiben.

Te régóta jársz hozzá?

2010. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, így nyilvánosan nem szívesen írnék róla. Nála szültem, a többit inkább privát, ha érdekel.
2010. márc. 5. 15:32
 3/10 nocsaba válasza:
Majdnem nála szültünk! de elmegyünk tőle így a szülés előtt, mivel trehány arrogáns ember, szóval ha tele vagy lével és megveszed a csomagot akkor lesz alkalmazott aki odafigyel rád és kinyalja még a f... is, de tőle ilyenre ne számíts. És sajnos emberiességével vannak problémák szóval a pénztárcája motiválja!
2011. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nocsaba válasza:
egyértelmüen negatív a véleményem róla, pénzéhes és nincs lelkiismerete, az aszisztense és a kollégái viszik a hátukon ezt az embert, mert emberileg egy nulla
2011. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor mostmár én is leírom, hogy én sem ajánlom őt senkinek! Gyakorlatilag csak a pénz érdekli, vajúdás alatt feléd sem néz, engem császározott, de még műtét közben sem szólt hozzám, sem előtte, sem utána, ez nagyon rosszul esett, még csak annyit sem mondott, hogy kislány vagy kisfiú, egyszerűen elsétált, a személyzet többi része foglalkozott csak velem. Szülés után napokkal is nekem kellett üldöznöm, hogy a varrataimat kivegye. Szeretnénk még egy babát, de hozzá soha többet nem mennék.
2011. febr. 2. 08:13
 6/10 anonim válasza:
100%

Mintha nem ugyanarról az orvosról beszélnénk! Nem értettétek félre fanyar cinikus humorát? Mert az van ám neki :) De semmi képpen sem bunkó, vagy pénzéhes, sőt! Engem folyton átirányított a magánrendelésről az Istvánba, hogy megcsinálja inkább tb-re a meddőségi vizsgálatokat. Tényleg nem bőbeszédű, de ha kérdezel, egyenesen válaszol, nem ködösít.

Szülésnek csak a végére (kitolási szakasz) jön be, de hát nem neki kell fognia a kezem, az a férjem dolga. Engem szülés után megkeresett a kórházban másnap (István) pedig hétvége volt.

szülés után a 6 hetes kontrolon még azt is tesztelte keresztkérdésekkel, nincs e szülés utáni depim. Ilyen nődokiról még nem hallottam (jó, mondjuk kicsit ügyetlen is volt, mert lejött, hogy mit akart :))

2011. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár nekem a stílusa sem tetszik igazán, ez a legkevesebb. Nem érdeklik az emberek, hanyag, nemtörődöm.
2011. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Halk, morcos, mindent harapófogóval kell kihúzni belőle.Valóban hanyag és nemtörődöm.Ha tőlem 100.000-et mert volna kérni fel is rúgtam volna, így is a férjem majdnem megverte őt.Első gyerek volt, nagyon elhúzódott a vajúdás (12 órát) ő csak az utolsó 2-3 órában volt ott, annyira bizonytalan volt a dolgában, hogy bárkinek aki arra járt felajánlotta, hogy vizsgáljon meg.Még másnap is csak feszültem fölfelé az ágyban, mert azt éreztem, hogy vizsgálnak, később jó kis méhszájplasztikai műtét lett a következménye.Jaaaa a lényeg:összehívta a csapatot, hogy vagy vákuum, vagy császár.Vákuum lett és a tisztelt doktor úr nem vette észre, hogy a gyerek homlokfekvésű, ergó a szemére és a halántékára rakta a vákuumsapkát.Jaaa senki más sem vette észre, pedig akik vizsgáltak volt főorvos ügyeletes orvos, ügyeletes szülésznő, mindegy, hogy volt mellette saját fogadott szülésznőm is, Gasztonyi bácsi tett rá nagyívben aki jött már föl is nyúlhatott nekem.A méhlepényem hófehér pettyes volt, mert már annyira túlhordtam a gyereket, dr. urunk ezt nem látta az ultrahangon :( A gyereknek bevérzett a szeme, 6 hetesen vinni kellett a svábhegyi klinikára, hogy a vákuumtól nem kapott e agyvérzést, 8 hetesen volt egy jó kis könnycsatorna átmosásunk, mert szintén a megvákuumozott szeme születésétől kezdve gyulladt volt, és csekély másfél éves koráig tökéletesen látszódott a halántékán a vákuumsapka helye, ott ugyanis lilábbak voltak az erek...Szerencsére lassan 10 éves a fiam és nagyon okos, nincs baj a szemével és már semmi sem látszik, csupán egy nagyon rossz emlék maradt.Azóta még 2 gyermeket szültem, de ugye mondanom sem kell, hogy másik orvost választottam.Pedig az István kórház nagyon tetszett nekem, csak nem jó orvost választottam G.Z. személyében:(
2012. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jesszus
2014. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kerülendő ez az orvos. magzat UH-n az asszinszens kérdezett rá, hogy a méhlepénnyel mi van, különben elfelejtette volna megnézni?
2019. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!