Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esztergomban ki a legjobb...

Esztergomban ki a legjobb gyerekorvos?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok és most kell gyerekorvost választanom, de nem ismerek senkit. Segítsetek légyszi. Benséről hallottam (na meg a Babavilágban is szerepel állandóan), de azt mondták, hogy pénzéhes.
2010. nov. 16. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Dr. Bense Tamás nagyon-nagyon jó orvos!!!

Nekem Ő volt a gyermekorvosom születésemtől felnőttkoromig :-)))

...és ha még Esztergomban élnénk, akkor én tuti Őt választottam volna a kislányom orvosának!

Sajnos azt én is hallottam róla, hogy pénzéhes lett :-(

Az ismeretségi körömben többen dicsérik még Dr. Cselényi Évát is!


Gratulálok a babához!!!

Könnyű szülést és jó egészséget kívánok Nektek :-)

2010. nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. nov. 17. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bense jó orvos, de nagyon pénzéhes, és rengetegen vannak nála. Mi a Cselényihez járunk, aranyos, kedves, de sokszor úgy érzem, hogy nem halad a korral, a 30 évvel ezelőtti dolgokat mondja, főleg a hozzátáplálással kapcsolatban (de ilyenkor csak bólogatok, aztán nem úgy csinálom). A Tókosról hallottam még, hogy szeretik. Illetve van még egy nő,nem tudom a nevét, de ott rendel a Hősök terén, őt sokan szidják.

De persze mindenkinek más jön be! Én végülis nem bántam meg a Cselényit.

2010. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm is Bensében bízik. Ő Tatabányáról hordja hozzá a kislányát. Neki is ő volt a gyerekkori orvosa.
2010. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!