Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség kezdetétől pattanáso...

Terhesség kezdetétől pattanásos lett az arcbőröm. Még szoptatok, mikor várható javulás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalat az van, de sajnos eddig nem túl jó :( Nekem nem is pattanások, inkább pici sebek keletkeznek az arcomon (NEM pattanás, amit esetleg piszkálok). Nekem a terhesség vége felé jött elő, szülés után rosszabb lett, azóta nem változik, lassan 11 hónapja. Pedig sok mindent kipróbáltam, lemosók, krémek, vitaminok, eddig semmi. Az elhatározás már meg van, hogy felkeresek egy hozzáértőt, csak azt kell kitalálni, a kislányomat addig hova tegyem, kire hagyjam.

Ja, egyébként a szoptatást most hagytam abba, kb 2 hete, azóta nem látok javulást.

Bocsi, nem sokat tudtam segíteni, de a tapasztalatomat leírtam :)


Szia!

2010. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem kb. 6 hónapos volt a fiam, mikor a pattanások kezdtek eltűnni. Addig fényképezni sem engedtem magam, olyan rémes volt... :-)
2010. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam volt tele pattanással, és a terhesség vége felé elmúlt.
2010. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még mindig nem jobb, akkor a szoptatás abbahagyása után pár hónappal elvileg jobb lehet majd.
2010. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, én terhességem előtt voltam kicsit pattanásos (itt-ott egy két patti), de egyszer csak azon kaptam magam úgy kb a 12. héten, hogy teljesen letisztult a bőröm. Sőt... azelőtt soha nem volt olyan szép. Szerencsére, szülés után nem tértek vissza a pattanások, pedig aggódtam miatta...:)
2010. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Soha nem volt problémás a bőröm,amíg terhes nem lettem.

Állítólag a kismamák megszépülnek,na én voltam a példa az ellenkezőjére.

Mire eljött a szülés,tiszta ragya volt az arcom.

Sajnos a helyzet azóta nem javult.


Mielőtt megjönne a mentruációm,előtte 1-1,5 héttel már tele vagyok óriás pattanásokkal és dudorokkal,és miután lecsenenek a piros napok akkor enyhül,de az állam környékén mindig marad egy kettő.


Már 1,5 éve szültem,nem bízok már javulásban.

2010. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!