Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pocakkal mit vennétek fel egy...

Pocakkal mit vennétek fel egy szalagavatóra? Hogyan oldjátok meg a legyünk szépikék olyankor, amikor nagyobb eseményre készültök?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 15:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
9%

Ezt a kérdést fel sem kellett volna tenned, ha egy kicsit használod az eszed, de nem ez a lényeg.

Mivel így is ki fogsz tűnni a többi nem terhes osztálytársad közül, szinte tök mindegy mit veszel fel.

2009. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A hugom szalagavatójára készülök... És dunsztom sincs mi lenne kényelmes, ugyanis állni fotózni is fogok, valószínű meg is táncoltatjuk egymást, plusz kicsit hiu is vagyok ezekre az alkalmakra szeretnék nem átlagos kismamának kinézni, de konkrétan erre ""alkalmiruhát"" venni nem érzem fontosnak.


Az első válaszolónak, miből kell arra gondolni, hogy nekem tűznek szalagot...

2009. jan. 12. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

kismamabutikban válassz magadnak valami csini rucit.


az előző válaszoló honnan gondolja, hogy a saját szalagavatójára megy?

2009. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad mekkora a pocid, vagy mekkora lesz a szalagavatóra. Én 4,5 hónaposan voltam lagziban, amikor nagyon lehűlt a levegő.Szerencsére még belefértem nagy nehezen egy piros vállas ruhába, amely alá hosszú fehér inget vettem fel.A piros zakót már nem bírtam begombolni, de a kabát az okés volt. Vettem vastagabb, a megszokottól 2 számmal nagyobb harisnyát, a bőr gála cipőm pedig jó szolgálatot tett arra a pár órára. A fodrászom házhoz jött,nem volt drága. Saját magam festettem ki. Estére kényelmes gumis derekú szoknyát vettem fel, tapadós blúzzal meg csizmával.

Ezzel azt akarom mondani, hogy kis költségvetésből, egy-két jó ötlettel csinosak lehetünk mi is. Sőt! Ne hanyagoljuk el magunkat!Jót tesz az önbizalmunknak is, hidd el.Bírsz kölcsön kérni valakitől valami szép darabot? Vagy ha szeretsz turizni, akkor ott is potpm pénzért beszerezhetsz valami szépet.

Még egy tipp:a jeles esemény előtt egy nappal próbálj fel mindent, nehogy meglepődj, amikor már "élesben megy" az öltözködés! Jó bulizást!

2009. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket,

Igazából most jutottam el oda, hogy a nemkismama nadrág nem kényelmes, így ugrott a "kényelmes" kosztüm, és lilám sincs mifán teremnek a kismamacuccok... meddig jó a pocinak, mekkorát, hol, milyet.... Ráadásnak nagyon gömbölyödök... 4hósan is 6hósnak néznek... Ezért is vagyok annyira tanácstalan... Most péntekre kéne SOS venni valamit, meg hát beszerezni valamit a mindennapokra...

HELP:)

2009. jan. 12. 15:51
 6/11 anonim válasza:
100%

Mivel a gyerekvállalás témakörben kérdezted és azt sem írtad, hogy nem neked tűznek szalagot, így következtettem erre.

Egyébként csinosan, divatosan fel lehet öltözni lényeg, hogy kényelmes legyen. pl nadrag valami tunikával, divatos színben

2009. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mintás harisnya,vagy "cicanadrág"-ami kényelmes...és hozzá egy tunikát,ami mell alatt bővül.Ebből vannak már olyan ing szerű megoldással is,vagy egy szép kis ruhát,szintén a vonalút.De ha nem akarsz sokat költeni,ne kismama boltba menj,mert az szerintem drágább.Pl. mostanában az Árkád,Pláza,nagyobb bevásárlóközpontok mind leáraznak-és én végig onnan öltöztem.Ajánlom a zara c&a h&m- mango(egy tehesnacim onnan van)én mindig találtam ott jó fazonú,nem kimondottan terhes cuccokat-sok sikert és jó bulit
2009. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves első/utolsó?.

Azért ide írtam, hogy mi lenne jó ilyenkorra, mert a divat szépség témakört ritkán látogatják, és a gyakorlott kismamák egy része, biztosan megfordult már esküvőn, szalagavatón, nagyobb rendezvényen... Tényleg akkora mit hogyan vettek párosítottak össze, jó nagy pocival... Kis és közepes költségvetéssel, úgy, hogy esetleg a bébi születése után is hordható legyen...

Egy 18-20év közötti szalagavatós terhest nem igazán néznek jó szemmel...:( Valószínű a kosztümjét is átalakítják neki:P

2009. jan. 12. 16:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megérték a terhes nacik. A 2in1-nek van egy outlet-je a mammut mögött, úgy tudom ott leárazásak vannak éppen téli cuccokból, nekem bejött még a Mini Manó melletti kismama bolt is. Ha nem pesti vagy bocsi. A pontos címeket megtalálod a neten, ha érdekel. Én nekem a passzés derekúak jöttek be jobban (tovább kényelmesek), mint az állíthatós gumisok.

8 hónapos

2009. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Találtam egy nagyon édes elegáns de nem csak egyalkalmas lila felsőt, hozzá egy szép anyagában csíkos fekete nacit... Ami árban/minőségben/anyagban/fazonban is a nemterhes stílusomat tükrözi...:)

Köszi az eddigi segítséget, a mamutos outlete azt hiszem meglesem milyen lehet...

2009. jan. 12. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!