Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Személyesen vagy interneten...

Személyesen vagy interneten veszed meg a karácsonyi ajándékokat? Ha neten, akkor honnan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.

Van, ami jobb áron van a neten, még szállítással együtt is.

A bookilne.hu most hétvégén pl. ingyen szállítással lehetett rendelni.

Egyébként sok dolgot a tulli.hu-tól rendeltem eddig is.

2010. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Is-is. Egyszerűbb a neten ha tudod, hogy mit szeretnél, sőt vannak olyan esetek, amikor olcsóbb még a házhoz szállítással együtt is, mint a boltban.

Neten:

könyvek, cd-k, dvd-k: bookline.hu, books.hu, plusz az adott együttes saját honlapjáról

játékok: regiojatek.hu, bookline.hu, pankababa.hu (ez még nem élő honlap, de pár héten belül az lesz), fakopancs.hu

2010. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt:

naptárak, fotókönyvek: DM cewe fotó

2010. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én internetről fogok játékot rendelni. Ugyanis tegnap vettem egy nagy doboz építőkockát a fiamnak az Europarkban Bp-en, 5490 Ft-ba került. Ugyanezt megtaláltam a neten 4190-ért. Hihetetlen, hogy ennyibe kerülnek az eladók, a bérleti díj, stb. Talán kinézem a játékot a boltban és a neten rákeresek, mert azért szertem látni, megfogdosni.
2010. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

www.toystore.hu

www.okosjatek.hu

2010. nov. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!