Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tervezed már a húsvéti ajándék...

Tervezed már a húsvéti ajándékokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Ugyanolyan nap mint a többi. Nem az ajándékozásról szól, hanem a hitünkről.
2011. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Mit, miért és kinek kellene ajándékozni húsvétkor?
2011. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Persze, csak nem tudom eldönteni, tej vagy étcsokiból legyen a nyúl.
2011. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Igen, már régóta:)

Könyvet biztos, hogy kapnak a gyerekek, ezen kívül egy-egy játékot mindegyik. Plusz tejcsokiból nyúl, bárány, csibe, kacsa.

2011. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Tojást festünk, barkát/faágat díszítünk. Locsolóverset tanulunk. Aztán apával mennek piros tojást gyűjteni. Már most hajtja, hogy piros tojást kap a locsolásért a lányoktól. Én meg majd lassan elkezdek telefonálgatni a "lányoknak", hogy otthon lesznek-e húsvétkor, s mehetnek-e hozzájuk a fiúk locsolkodni. Mert ugye oké, hogy a nagyit meglocsolják, de az még csak 2 tojás, hogy lesz így teli a kosár. :-)
2011. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

2,5 a nagylány és 1 éves a kicsifiú.

Mi nem vagyunk vallásosak, de azért előzőleg szép lassacskán ünnepvárásba kezdünk, díszeket gyártunk a lakásba, kifestőzünk a témához kapcsolódóan, ilyesmi mesét/verset olvasgatunk.

Egyeztetek a fiúismerősökkel, hogy kiket várhatunk, és a lánykával rákészülünk a locsolkodásra: tojásfestés, főzőcske hogy kínálni tudjuk aki esetleg messzebbről jön (hidegtál, szendók stb).

A kisfiú majd apjával körbejárja a nagyikat :-)


ajándék:... könyvet kapnak, meg egy diavetítőt. A nagyiknál lesz csokitojáskeresés a kertben.

ennyi

2011. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Már meg is vettem 21 honpos kisfimnak egy dömpert ,a Lányom 10 éves parfümöt kért Paris Hilton.-osat kap.
2011. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is furi,hogy már húsvétra is ajándékot vesznek sokan. Mi úgy nőttünk fel,hogy tojást festettünk a fiúknak, és cserébe meglocsoltak. Ajándékozásról szó sem volt. Nem tudom mióta divat,hogy a nyuszi is ajándékot hoz, nálunk nem lesz ilyen,maradunk a hagyományoknál.
2011. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok ,mikor gyerek voltam mindig kaptunk ajándékot is a tojások mellé.Igaz nem olyan nagy értéküeket mint karácsonykor.És én is adok a gyerekeimnek.
2011. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!