Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekszáj! Milyen aranyos...

Gyerekszáj! Milyen aranyos sztorid van, ami kisgyermek poénos bemondása alapján lett vicces?

Figyelt kérdés
Mi az amin nevettél, vagy megmosolyogtatott? De írhattok olyat is, ami kellemetlen helyzetbe hozott, avagy csak egyszerűen tátva maradt a szád és nem tudtál mit lépni!
2010. nov. 21. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Ismerősre rányitott a gyerekük kümmm közben. Másnap lépten nyomom azt terjesztette, hogy "Apu ugrált anyán".
2010. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Párom unokatesója 4 éves :)

Kinn volt törökországban, és lemaradt a lecsófesztiválról.

A kislány: Én nem voltam fecsó-lesztiválon :D

Meg kijelentette szülinapján, hogy de p akkor is 4 emeltes kocka alapó tortát kér :D A kis szerény ! :D

2010. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Aranyos! Na ilyenekre gondoltam! Köszi, még jöhetnek!
2010. nov. 21. 18:21
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Egy romantanarno bemutatta egy tanitvanyat a leanyainak. Mindnegyen beszelik a magyart is es a romant is, am a kislanyok inkabb a romant hasznaljak, am ez a tanitvany magyarul beszelt hozzajuk, erre az egyik kislany olyan lenezoen az anyjara nez, es beszol neki: "Milyen romantanarno vagy te, hogy ez a szerencsetlen lany nem beszel romanul?!"

Poenos volt :)

2010. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

3 éves kislányommal meg a szüleimmel Balatonon nyaraltunk.

Faterom a vízben egyfolytában azzal cukkolta a gyereket, hogy mi lenne ha hajat mosnánk, mert tudta hogy utálja.

Erre megszólalt a gyerek:

-De papa! Itt csak a halak mosnak hajat!

2010. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez az utolsó vicces,aranyos :)
2010. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a keresztlányom "szólt be"...

Párommal ültünk a nappaliban, megsimizte a pocimat ( 3éves keresztlányom tudta hogy van benne egy baba) erre odajött mérgesen rácsapott párom kezére, és közölte "ehhez a babához neked semmi közöd, ezt én raktam a keribe, csak az enyém és az övé" -hát fél napot szakadtunk a röhögéstől:)

Valamit volt egy olyan sztori hogy reggel átjött majd rám nézett gyorsan kinyitotta a szekrényt (amibe a baba cumija van) majd csalódottan megjegyezte "ez a baba még mindig a keribe van, nem akar kijönni, így nem tudom a szájába adni a cumit:)"

2010. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Az utolsó a múlt héten volt.Anyukám óvónő, tehát sok vicces dolgot látok,hallok=)

Én mentem anyuért az oviba, megyek be a csoportba,kérdezi anyu a beszéd közben:

-Hogy,hogy be tudtál jönni a lenti ajtón?

én:-Nyitva volt még,mert jóga van.

-Ja, jó, nem is tudtam,hogy ma jóga óra van.

Egyik 3 éves kisfiú megszólal a hihetetlen beszédjével:

-RRRRRóka?

Én:- Nem=) jóga, az olyan mint egy gyenge tornaóra.

Kisfiú:- Rrrrróka?

Nem akarta felfogni,hogy nincs róka=)


Másik sztori, unokahúgom dumaláda, így is hívjuk=)

A szülinapját ünnepeltük kb 1 hónapja, megy az éneklés ezerrel ő meg a torta mögül megszólal:

-Te anyu, szoktál te egyáltalán takarítani, mert irtózatos por van=)

Mindenki nagy nevetésbe tört ki, aranyosan jött ki, hogy mi boldog szülinapot éneklünk ő meg...


Nagy mesélőgép a kiscsaj, sokat mesélek neki magyar népmeséket(sokat vagyok vele), és rend szerint utána ő ugyan azt a mesét elmondja valakinek akivel találkozik...

Kisgömböc volt a történet, visszamondáskor mondja mondja mondja,...és a gömböc belegurult a büszkebokorba.

Mondom neki,hogy : az tüskebokor, nem büszkebokor.

Ő: Hát csak jobban tudom, én vagyok a mesélő=)


A múlt hét előtti játszóházba is én vittem,ahol lampionokat készítettünk, de ő mindenkinek azt híresztelte,hogy milyen gyönyörű LAMPIOLOLOkat csináltunk=)



Még van pár sztori, sőt soksoksoksok=)

2010. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Fiam az óvodában a kis kedvenc volt mindenki körében.Egy nap arra mentem be ,hogy a dadus nevetve mondta,hogy mit mondott neki a fiam amikor délutáni alváshoz készülődtek..

Mesélte,hogy a dadus segített a kicsiknek,hogy készülődjenek az alváshoz,így odament a fiamhoz is..Ő erre a következőt tette/mondta:

Megpaskolta az ágyat,és vigyorogva rákérdezed

"Ilike mellém bújsz??na??

Dadus mondta,hogy nem lehet,meg hát ő máshol fog aludni..

Erre a fiam..-Nem baj! Tudod Ilike! te jó nő vagy,csak a cicid kicsi"

Azt hittem elsüllyedek amikor elmesélte a dadus,hogy mit mondott.De mondta,hogy jót nevettek,és amikor elmesélte a óvónéniknek meg a férjének,még ők is nevettek...

Ma sem tudom,hogy jutott ilyen eszébe.

2010. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
sógorom kislánya most 6 éves, és egy időben folyamatosan összekeverte a köszönést és azt, hogy megköszönni valamit :) hát nagyon édes volt, mikor kapott pl. egy csokit, és azt mondta, hogy szia!, mikor mondták neki, hogy köszönd meg szépen... :D
2010. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!