Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermek születésétől fogva...

Kisgyermek születésétől fogva a férjek mindegyike türelmetlen és csak kérésre segítőkész?

Figyelt kérdés
Az én férjem borzalmas türelmetlen a kicsivel,ill. a már 4éves gyerkőccel.Csúnyán beszél velük,rájuk ijeszt szinte,ha hangoskodnak.Egyszerűen pesszimista lett mindenben és az istenért nem tenne semmit magától,csakha megkérem rá.Tőle akár egész nap hordhatom a kezemben a kicsit-8hós-akkor se venné át,csakha megkérem rá.Persze elvárja,hogy csittifitti legyen minden,legyen kaja,szex stb........ -
2011. máj. 10. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém hálistennek nem ilyen. 2,5 évesünk van. Segít mindenben, és nem várja el a főtt kaját, szexet, stb., csak ha nekem is van kedvem a főzéshez, szexhez stb... Nem is bírnék vele élni, ha nem ilyen lenne. Vasárnap nem volt erőm főzni, fájt a fejem. Elvitte a gyereket játszóterezni, és hazafelé hoztak egy étteremből kaját.
2011. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja, az lemaradt, hogy nem dicsekvésnek szántam (lehet úgy tűnik), hanem a férjem a gyerek születése előtt is ilyen volt, és most is ilyen.


Nálatok milyen volt a születések előtt a férjed?

2011. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dettó mint az első! Már az újabb gyereket várjuk! :)
2011. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nem változott: szülés előtt is rendes, segítőkész, figyelmes volt, meg azóta is az.
2011. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát szülés előtt teljesen más volt.Életvidám,kedves stb.Ha akkor lett volna ilyen,szóba sem álltam volna vele.Az igaz,hogy többet foglalkoztam vele,szinte majdnem mindennap szexeltünk.....stb.Dehát gyerkőc után azért ez szerintem megváltozik. Nem?
2011. máj. 10. 14:12
 6/9 anonim ***** válasza:
:)) Nem tudom, mi nem szexeltünk mindennap a gyerek előtt sem... Ezért nem tudom ezt megítélni.
2011. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, gyerekek után megváltozik minden, nem a férfi lesz az első a nő számára és ezt egyes férfiak sajnos nem tudják feldolgozni:-(

Szerintem picit ki kéne kapcsolódnotok csak kettesben, ha van kire hagyni a kicsiket. Lehet már belefásult a férjed a mindennapi monoton szürke életbe.

A másik, meg hogy az anyának sokszor fel kell hívni az apuka figyelmét, hogy nézd milyen csodás gyermekünk van! Nézd milyen ügyes, adjon puszit apának, örüljön apának mikor hazajön stb. Sajnos a férfiak sok mindent nem vesznek maguktól észre, fel kell hívni a figyelmüket. Tedd meg és nyomatékosítsd valami pozitív dologgal, hogy szívesen csinálja legközelebb is! Pl. amikor átadod neki a picit, mondd, hogy milyen csodás dolog, hogy ilyen testközelben lehet a gyereketek, olyan hamar vége ennek az időszaknak és akkor átölelni sem engedik már magukat, ki kell használni ezt az időt. Ilyenekre gondolok.

Egyébként van hogy néha az én férjem is ilyen, de akkor mindig mondom neki ezeket a dolgokat és újra segítőkész lesz sokáig:-)

Ilyenek a pasik:-) (tisztelet a kivételnek!)

2011. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én férjem nem ilyen szerencsére. Nagyon kedves, figyelmes velem. Mindig mondja, hogy menjek, találkozzak a barátnőimmel, ő addig vigyáz a kicsire. De a kezdetektől fogva pelenkáz, etet, altat, és csak ő fürdethet, én nem. :)

Éjjelente ugyanúgy felkel a babához, ha ébred.

Emellett csak annyi elvárása van, hogy néha ő is elmehessen pl. biciklizni, és persze, hogy legyen szex. De ezt én is elvárom, szóval nem kell megerőltetnem magam ez ügyben. :) Amikor van időm, főzök, mosok, takarítok. De ha nincs időm megcsinálni, akkor sem kéri számon. Akkor eszik hideget, vagy vesz melóban ebéd jegyet. Nem csinál ügyet ebből.

Nem minden pasi egyforma, én a szerencsés feleségek közé tartozom.

10 hetes kislány anyukája

2011. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat kerdezo az en ferjem sem mintaapa. Hasonlo a gond mint nallatok, ugyhogy nem is reszletezem. Es en le is irom, hogy ilyen volt gyerek elott is. Csakhogy en is ilyen voltam. Vasarnap en is elfekudtem 11-ig az agyban. Baratnoztem, tekeregetem es akkor foztem ha eppen kedven volt hozza. Interneteztem is ejjel 1-2-ig ha ugy volt kedven. Ugyhogy en is elmondhatom magamrol, hogy nem ilyen voltam mint most. Egyaltalan nem ilyen. Csak valami kozben megvaltozott. Szuletett egy kisfiam akiert feleloseggel tartozom. Akiert nem felkelek hetvegen is ha kell 5 orakor mert felebred, akiert van meleg kaja ez asztalon megha meg is szakadok. Nem internetez vagy tevezek ejjel 2-ig mert faradt vagyok, lekot a kisfiam. Nem csavargok mert inkabb vele jatszom stb. Erdekes, hogy en sem ilyen voltam megis megtudtam valtozni. Na nekem ez faj. :(
2011. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!