Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ez aranyos, nem?

Anyukák! Ez aranyos, nem?

Figyelt kérdés

Csak gondoltam megosztom... :) Én nem vagyok még anyuka, sajnos. Létezik, hogy 4 órán át tényleg ilyen jól eljátszik? Mennyi idős lehet?


[link]


2011. júl. 18. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A felirat szerint 9 hónapos :) Aranyos, tényleg, de hogy egy ennyi idős baba eljátsszon teljesen egyedül 4 órán keresztül... hát, ez számomra hihetetlen :)
2011. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

köszi a videót, kisfiam pont 9 hónapos, és ugyan így játszik, macerálja a szék lábát, meg ami a keze ügyébe akad:)

De az eddigi max teljesítménye 1 óra egyedül játszás:)

Nem is szokott egyhuzamban 4 órát fent lenni úgy, hogy csak játszik:)

2011. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszi!Nagyon aranyos!
2011. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Zöld kéz! :) Tényleg 9 hónapos, vak vagyok... :) Sztem nagyon aranyos... :D
2011. júl. 18. 21:50
 5/8 ava87 ***** válasza:

Édes :)

Viszont ez vagy nem négy óra, vagy meg van vágva (sőt, szerintem látszik is, hogy hol). De nem ez a lényeg, tényleg aranyos, ahogy össze-vissza az egész szobában ficereg :)

2011. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon édes:)))

Az én 16 hónaposom max fél órát játszik el egyedül! Azt is csak a konyhai edényekkel:)

2011. júl. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meg van vágva, mert nekem ne mondja senki, hogy egy 9 hónapos 4 óráig se ennivaló, se innivaló, se peluscsere, se társaság nélkül eddig kibírja..
2011. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2,5 évesem egy percet sincs el egyedül, soha nem is volt. Ez a baba tényleg nagyon ügyes. Vannak önàllóbb és kevésbé önálló gyerekek. De négy órát igy magára hagyni egy picibabát, hát nem tartom normális dolognak. Hol van az anyai gondoskodás, beszéd? Bizonyára igy szokta meg ez a baba, hogy sosincs kézben, ide beteszik, biztos sirt egy darabig, majd megtanulta elfoglalni magát, szeretgeti anya helyett a kockákat:(
2011. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!