Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Táppénz alatt jár a 13. havi...

Táppénz alatt jár a 13. havi fizetés?

Figyelt kérdés

December 1.-ig dolgozom a munkahelyemen 7hetes kismama vagyok és nehéz fizikai munkát kell végeznem még így is...kedves főnököm invitált arra maradjak még egy hónapot de eszem ágában sincs a kisbabám többet ér!Azt mondta akkor buktam a 13.havit!Emiatt az egy hónap miatt nem kapok semmit az egész éves munkámért?Éljenek a nagy multik!!

köszönöm a válaszokat..


2010. nov. 21. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a konkrét kérdésben nem tudok segíteni, de a főnököd nem ajánlott fel - vagy esetleg nincs lehetőség rá - másik munkakörbe helyezést, ahol könnyebb munkát tudsz végezni, ami nem árt nektek?
2010. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,én sem kaptam már tavaly éves jutalmat,mert 1 hónappal előtte eljöttem táppénzre,fenyegető vetélés miatt.
2010. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt kell, hogy mondjam, cége válogatja, hogy ad-e a dolgozójának 13 havi fizetést, vagy sem. Esetleg a cég bérszabályzatában nézd meg, hogy van-e valamilyen rendelkezés arra vonatkozóan, hogy kinek jár és kinek nem 13. havi fizetés.
2010. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van kollektiv szerződés, akkor abból kiderül. Nálunk pl. járt a teljes jutalom, de van olyna, hogy csak időarányos, amig dolgoztál és azt is lehet, hogy csak aki pl. dec. 22-én rendes állományban van.
2010. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jár, szerintem nagyon sok helyen nem jár, főleg tartós táppénzeseknek. (csak nem spáros vagy?)
2010. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...boldog babavárást mindenkinek
2010. nov. 22. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!