Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A táppénz a fizetés hány...

A táppénz a fizetés hány százaléka?

Figyelt kérdés
Mostmár el kell hogy mennyek táppénzre és arra lennék kiváncsi hogy mennyit kapnék havonta.Még nincs meg a 2 éves munkaviszonyom,ezért nem tudom hogy mennyi jár.A munkaszerződésembe 73500 ft van,és 8 órába vagyok bejelentve.légyszi segítsetek.előre is köszi
2011. márc. 3. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nézd meg az alattad lévő kérdésnél!
2011. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja, most látom, hogy a két év miatt nem tudod. akkor elvileg nem 60, hanem 50%al számolnak
2011. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És még annyi lenne a kérdésem hogy a beteg táppénz beleszámít a munkaviszonyba?
2011. márc. 3. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a kiegészítő kérdésed arra vonatkozott, hogy a táppénzes munkaviszonyba bele számít-e, akkor igen. De ezt csak úgy tudnád érvényesíteni, ha amint megvan a két éved, pár napra visszamész dolgozni, utána amikor újra megigényled a táppénzt, akkor már a 60%-át fogod kapni.
2011. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a betegszabadság? úgy tudom, igen.
2011. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de hogy számolják a táppénzt?ha például egy hónap 28 napos akkor mind a 28 napot beleszámolják vagy a hétvégéket levonják?
2011. márc. 3. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel a táppénzes papírt folyamatosan kapod, végig terhes vagy, hétvégén is, ezért a táppénzt hétvégére is kapod.
2011. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lenne egy kérdésem !!Szóval ha 60000 kapok kézhez akkor 30000 lesz a táppénz ha nincs meg a 2 év?
2011. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!