Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, Dr Rácz...

Mi a véleményetek, Dr Rácz Sándor, szülész-nőgyógyászról Pécsett? Szakmailag esetleg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nála szültem (ügyeletes volt, tehát nem fogadott orvosom), egy tündér! Én imádtam, komolyan csak jót tudok róla mondani. 3 éve szültem nála, szerintem akkor még csak rezidens volt, de én nagyon meg voltam elégedve. Szinte folyamatosan bent volt, attól kezdve, hogy feltettek a szülőágyra, végig bíztatott, dicsért, hogy ügyesen csinálom, pedig a vége igen döcögősre sikerült, én már eléggé el voltam keseredve, de profin megoldott minden gondot.
2010. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem az,akinek az ember elsőre gondolná! Nem foglalkozik a pácienssel,azt hiszi 9 hónapot le lehet vezényelni telefonon keresztül. -És ha esetleg valami problémával is megpróbálod felhívni,esetleg igazolás,beutaló kellene,-vagy megfelelő választ szeretnél valamire kapni,felejtsd el-,kinyomja a telefont,és többet nem veszi fel...-És akkor most nagyon finoman fogalmaztam,vázoltam fel!
2014. júl. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van magánrendelése?
2014. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább mást próbálj meg -
2014. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kettes mit tapasztalhatott, hogy ez a véleménye, én is Rácz dokihoz járok és nagyon szimpatikus, mindig mondja, hogy csörögjek rá, ha odaérek és igyekszik időben fogadni, akkor is, ha sokan vannak. Egyáltalán nem lekezelő a legbagatelebb kérdéssel is fordulhatok hozzá, tapintatos.
2014. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egy nagyon kedves és normális orvos. Nem tudom a második miért írt ilyeneket. A második babámat várom nála. Az első szülésemnél annyira pozitív volt. Végig tökéletesen kézben tartotta a dolgokat, mondta mit csináljak. Lehet, hogy nem mindig éred el telefonon de visszahív. Csak ajánlani tudom.
2015. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sajnos egyet kell értenem a 2. válaszadóval. A lehető legtökéletesebben fogalmazott, amikor azt írta, "telefonon vezényli le a 9 hónapot". Nagyon nem voltam megelégedve, szerencsére még időben orvost tudtam váltani. Soha nem értem el telefonon, soha nem hívott vissza, ha nagy nehezen elértem, fogalma sem volt, hogy ki vagyok, mit szeretnék, pedig előzőleg mindig Ő kért, hogy hívjam és egyeztessünk. Bármilyen problémám volt a várandóság alatt, igazából semmi érdemlegeset nem tudott mondani, 16 hetes terhesen még ott tartottunk, hogy semmilyen kötelező vizsgálatot nem csinált, én szóltam, hogy nem volt rákszűrés, amit ugye a terhesség megállapításánál szokott elvégezni az orvos, vérvétel sem volt, ez miatt is én szóltam neki, abszolút nem volt képben. Megértem, ha elfoglalt, de akkor az lett volna a korrekt, hogy az elején megmondja, hogy nem tud vállalni, amikor felkértem, hogy legyen az orvosom. Nagyon csalódtam benne!
2015. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hütter János válasza:
Tegnap szûltünk a doktor úrnál...Végig benn volt pedig nem fogadott orvos volt...Nagyon segítőkész kedves mosolygós volt...Csak a legjobbakat tudom mondani róla...
2019. jan. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi a Da Vinci klinikán kerestük meg a dr urat 60ezer forint után arra nem volt képes hogy fel vegye a telefont mikor ő kért meg hogy hívjam fel 4 napig próbáltam hívni semmit nem reagált teljesen megalázó hogy egy orvos így viselkedjen a páciensével aki megkereste fizette és várta hogy ellássa ugyanis azért kerestem meg és vettem fel vele a kapcsolatot nem tudom kinek képzeli magát!!! Nem ezért lett orvos hogy az embereket segítsen !? Az bér oda adja a pénzét és hülyének nézik és nem látják el és műtétre lett volna szükség! Felőle az ember meg is halhat!! Csúnya vélemény sajnálom de ez az igazság nagyot csalódtam benne nem ajánlom senkinek!!
2019. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!