Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg érdemes venni 17...

Tényleg érdemes venni 17 hónapos gyereknek tanuló kutyát (FP)? Mert mindenki csak dicséri. Nem fölösleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mit vesz és mit nem a gyerekének. Nem akarok sem mellette sem ellene kardoskodni (bár nagyon ellene vagyok), inkább itt van néhány hasonló kérdés innen az oldalról, hogy segítsem a döntésedet: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=80&keres..
2010. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Mi 3,5 hósan vettünk neki ismerős által olcsóbban.Most 3 éves,de csak akkor foglalkozik vele,ha én nyomom a kutyát és együtt énekelünk.Az enyémet nem köti le.Ui van a sütifaló bödön is.
2010. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
az én fiam 11 hónapos,egyáltalán nem érdekli.
2010. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Vidd el a boltba a gyereket, mutasd meg neki,és meglátod tetszik-e neki.
2010. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Nélküle is felnő, de ajándékötletnek szuper sztem karácsonyra. Az én picim is ilyet kap a szüleimtől, de én valószínűleg nem venném meg.

Amúgy ezek a FP készségfejlesztők nagyon jók, imádják a gyerekek, szépek (szépség érzéket is fejleszti) és strapabírók, még a harmadik gyereket is túléli :)

2010. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

7 hónapos volt a kisfiam, amikor megvettük Neki.

Ezzel egy időben kapott egy tanulószéket is.

Szereti mindkettőt. Most 9 hónapos. A kutyust is imádja, táncizik a zenére, a széken pedig nagyon aranyosan csücsül. :) Én örülök, hogy megvettük.

2010. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Tavaly karácsonyra kapta a fiam, igaz akkor még nagyon nem tudott mit kezdeni vele, mert három hónapos volt, de most már birkózik vele, nyomkodja, nevet a zenéjére. Megkeresi a kedvenc mondókáját rajta. Nekünk bevált.
2010. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
MI 9 hónapos korában vettünk neki,akkor nagyon örült,aztán ez abbamaradt nem nagyon foglalkozott vele.Most 19 hónapos,és imádja nyomkodni,mondja utána a szövegeket,hallgatja.Szóval második virágkorát éli nálunk.
2010. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Amikor először találkoztam hasonlóval nekem voltak ellenérzéseim, hogy "egy géptől tanuljon meg beszélni a gyerek". De két pici mellett ha ebédet kell főzni, vagy elmennék tisztálkodni nagyon jól jön hogy kicsit el tudja magát hasznosan foglalni.
2010. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!