Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik az a játéka a gyerekedn...

Melyik az a játéka a gyerekednek, ami az őrületbe kerget?

Figyelt kérdés
Az én lányomnak van egy interaktív macskája,ami egész nap nyávog ha elmegy valaki előtte,és kikapcsolni se lehet!Váááá :)
2010. nov. 22. 21:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

A hangot adó játékai közül egyik sem idegesít. Ami az őrületbe kerget, az a 100 db kislabdája a "labdafürdőben" (ami egy nagy műanyag doboz).

Naponta 30-szor biztosan kidönti őket és esünk-kelünk bennük állandóan. De eltenni nem tudom, mert biztosan hiszti kezdődik, ha nincsenek a közelében. Őszintén? Bánom, hogy megvettük...

2010. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

A lányom Micimackós laptopja ami egyáltalán nem neki való hisz csak 2,5 éves de anyós belehalt volna ha nem veheti meg neki.

Ha bekapcsolja akkor addig játsza ugyan azt a zenét amig ki nem kapcsolod. Minimálisan lehet lehalkitani csak. Néma üzemmódban nem is lehet vele játszani.

2010. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Köztünk alszik még a 2 és fél éves kisfiam, aki néha a közelben hagyja a tanuló kutyust és mikor éjszaka óvatosan lefekszek az ágyba a kutya megszólal"kukucs, látlak":-)Na ilyenkor vigyázzban ülök egy ideig:-)
2010. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Egy egész doboz színes építő kocka. Fogja a dobozt, fejre fordítja, a 100 db kis apró kütyü szóródik szanaszét, és tutira olyan helyre kerül, ahol nem veszem észre, és a sötétben rálépek, majd szitkozódom...

Ezen kívül van két alvós kutyija, amit nem győzök felváltva kimosni, mert állandóan tiszta nyál a két alsó csücske. És ha jó nyálas, a szájába veszi, és szívogatja. De ha elveszem tőle, ordít, mint a sakál. :(

2010. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Jujj, FP tanuló kutyus nekünk is van, egyszer a fiam a fürdőszobában hagyta. Éjjel elmentem fürdeni, erre megszólal a kutya, amikor már a kádban ülök: "Kukucs, látlak" áááá mekkorát visítottam :D

A másik ilyen, volt egy játék mobiltelefonja, aminek nem tudom mi baja lett, de egy idő után egyszer elkezdett szólni, és nem hagyta abba. Persze mindezt éjszaka. Hirtelenjében nem tudtam vele mit csinálni, betettem a mélyhűtőbe :) Másnap kivettem, csöndben volt, de fél óra múlva újra elkezdett csipogni, és akkor sem hagyta abba. Azóta is a fagyasztóban van :D

2010. nov. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk a fa építőtorony van eltéve:-) Ha megkapja szétszedi és minden karikát kalapácsnak használ, olyan hangosan tudd vele kopácsolni, hogy meglehet őrülni.
2010. nov. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Az ötödik válaszolón jókat nevettem, köszönöm:)

Egyébként nálunk is a tanuló kutya volt ilyen (már elraktam), de folyton megszólalt, ráültünk. A másik egy ismerős adott neki egy forma berakó játékot, amibe kis műanyag kalapáccsal kell beütni a formákat, na azt nagyon utáltam, szerintem kitolásból adta nekünk, már megszabadultam tőle.

2010. nov. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Az első karácsonyra kapott a keresztszüleitől egy FP játékot.Olyan mint egy repülő csészealj,pörög,villog meg 3 labda pörög bennne.Nem tudom mi a lényege szerintem semmi.A gyerek se nagyon foglalkozott vele.De sokszor ha elmentünk mellette attól bekapcsolt.Mikor lemerült benne az elem megtiltottam a férjemnek,hogy kicserélje:)A én kicsi pónim dvd-től vagyok kész egy nap 120 akarja megnézni.
2010. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
A keresztgyerekem zenélős mikulása. Szörnyen hamis!:) Főleg akkor volt rossz, amikor kezdett merülni. De nem akartuk kicserélni az elemet, mert akkor soha nem lett volna nyugtunk. Így amikor teljesen lemerült, azt mondtuk neki,hogy elromlott és nem lehet megcsináltatni!:P
2010. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg! Utolsónak igaza van:-D Azt mi is kaptunk, nagyon-nagyon gázzz! Viszi a pálmát:-)
2010. nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!