Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Illik karácsonyi...

Anyukák! Illik karácsonyi ajándékot vinni az óvónéniknek?

Figyelt kérdés
Ősszel kezdte a lányom az ovit és nem tudom szokás-e egyáltalán!
2010. nov. 24. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy helyes cserepes növényt, esetleg könyvutalványt, egyéb vásárlási utalványt, bombont... én adnék vmi ilyesmi, gesztus értékű dolgot.
2010. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk szerintem nem szokás, vagyis még nem láttam, hogy bárki is vitt volna.

De biztosan nem fognak megsértődni, ha viszel egy doboz desszertet :)

2010. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csináljatok a kislányoddal valami apróságot neki.

Pl. mézeskalács, valami egyszerűbb karácsonyfa dísz, ilyesmik.

Anyum tanít, ő ilyeneket szokott kapni.

Nagyobb dolog nem kell szerintem.

2010. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi viszünk. De csak apróságot, a gyerekekkel sütünk mézeskalácsot, és csinálnak külön az óvónéniknek is.

Mi ilyen kézzel készített dologokat szoktunk ajándékozni. Pl. kreatív boltban kapható otthon elkészítendő ajándékocska. Nagyon örülnek neki tényleg.

2010. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanító vagyok.Szoktak hozni nekem a gyerekek, de persze csak apróságokat.Én is mindig készítek nekik valamit (persze alkalomhoz illőt).
2010. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi egy kis bonbont szoktunk vinni, esetleg pici mikulásvirágot, mézeskalácsot stb.
2010. nov. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!