Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy legyen a szilveszter,...

Hogy legyen a szilveszter, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra vonatkozik,hogy a kislányom bár jó alvó,azért a nagyon hirtelen nagyon éles hangokra felébred.

Szinte 100%,hogy a szembe- és a mellettünk lévő háznál is nagy buli lesz. Nem ez a baj,mert erre már volt példa és nem kelt fel rá,én csak az éjféli petárdázástól tartok.


Nagy dilemmában vagyunk,hogy anyukámra merjük-e bízni a kicsit (1,5 éves),és elmenjünk valahova kettesben,vagy maradjunk itthon. (Egyébként kiskorától többször vigyázott már rá anyu,tehát jól elvannak,de ez egy speciális alkalom a nagy zaj miatt)

Tény,hogy valószínűleg akkor is felkelne ha itthon lennénk,csak hátha velünk könnyebben megnyugszik.


Már vagy 3 éve nem voltunk sehol szilveszterkor,és jövőre újra babát tervezünk,tehát nem is fogunk megint menni egy darabig.

De közben meg már előre lelkifurdalásom van,hogy itthagyom őt,ha úgy döntünk,hogy elmegyünk.


2010. nov. 24. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is tartottam ettől, de nem ébredt fel a lányom szolveszterkor. Pedig még lábújjhegyen sem lehet bemenni hozzá amikor alszik.

Menjetek el. max a közelbe legyetek, ha nagy gáz van.

2010. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menjetek valahova közelbe! Mi is ezt csináltuk tavaly. Anyuéknál volt a gyerkőc, mi meg nem messze onnan buliztunk, ha valami gáz lett volna 20 perc alatt otthon vagyunk. Igaz a lányom felébredt éjjel, de anyu nem mondta el nekem csak másnap. Mondta, hogy sírt picit, de jól elvolt velük miután megnyugodott, nem aludt azonnal vissza, vagy 1 órán keresztül ébren volt, de semmi baja nem lett! Ő is 1,5 éves volt

Menjetek nyugodtan, ha fel is ébred, nem baj, ha picit ő is "bulizik" A nagyszülőkkel! :))

2010. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13 hónapos lesz a Manónk, anyukám fog rá vigyázni vagy itthon, vagy nála. Remélem nem lesz gond most sem, már volt, hogy ő vagy anyós altatta párszor...
2010. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!