Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A jelenleg gyes mellett...

A jelenleg gyes mellett dolgozó anyukák január 1-től búcsút inthetnek a gyesnek? Nagy érvágás lesz!

Figyelt kérdés
Azért ezt nagyon igazságtalanságnak tartom, hogy ezt a néhány ezer forintot elveszik a családoktól. Hol van itt a családtámogatás?????? Hol lehet rátalálni a jogszabályi tervezetre?
2010. nov. 26. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Ha egyszer üres a kassza akkor üres.

Külföldön még ennyi sincs pl Brüsszelben 6 hónap után egy fillért sem kapnak az anyukák

2010. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi??? És aki nem dolgozik? most jan.1-től???
2010. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez teljesen jogos. 8 órában dologzol, nem a gyermekeddel vagy otthon, ne is kapj.

A családtámogatás pedig az SZJA-ból lehet levonni majd. Nem vagyok Fideszes...

2010. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem dolgozol akkor természetesen jár a GYES
2010. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Én is osztom azt a nézetet, hogy aki teljes munkaidőben dolgozik az ne kapjon a gyereknevelésért pénzt.
2010. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Komolyan ezt a kis alamizsnát is sajnálják tőlünk????

Rohadjon meg a fidesz ott ahol van, velem egyszer más uyganígy kib...tak, 2000-es a fiam.



Nem ezen múlik a dolog, nem kellett volna bevezetni ezt a az új szja-t, amivel az jár jól,aki eleve jól él(t)

2010. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Akinek már elmúlt 3 éves a gyereke annak se kerül kevesebbe az élet mégse kap "alamizsnát"

És nem arról van szó hogy sajnálják vagy nem hanem arról hogy egy millió dolgozó ember nem tud eltartani ennyi politikust, közalkalmazottat,gyereket, nyugdíjast

2010. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem segélyek kellenének hanem oylan munkahelyek ahol lehetne annyit keresni amennyiből meg lehet élni
2010. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Ennyi féle segély még az átkosban sem volt mint most :S
2010. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 2 gyerekem, nem keresünk sokat, nem vagyunk kisebbség, se határontúli, ergo le vagyunk sz....


Legyenek vele boldogok, legalább lesz miból kifizetni a Járai 1,2 miliós fizuját.

2010. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!