Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátlás 2 gyerek után,...

Fogamzásgátlás 2 gyerek után, ha már nem szeretnél többet, ami nem tabletta?

Figyelt kérdés

Egyik 2 éves, másik 2 hetes. A tablettától bármilyen is volt, rosszul voltam, azt semmiképp nem szednék,


Nyilván a dokim fogja megmondani, mi legyen a megoldás, de addigis szeretnék tájékozódni a lehetőségekről. Utoljára 4 éve gátoltam fogamzást. :))


2010. nov. 27. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mirena spirál? Nekem azért szimpatikus, mert nagyon kicsi a hormon tartalma, és nem termékenyül meg mellette a petesejt. Lehet bolond vagyok, de a sima spirálnál engem zavar, hogy a megtermékenyített petesejtet nem engedi beágyazódni.
2010. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzet a nagy 22 hónapos a kicsi 1.

Én a spirál felé hajlok de még megbeszélem a dokival is.

2010. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az elsőhöz. A sima spirál engem is zavarna, de ezek a kombináltak jók lehetnek.
2010. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En is csatlakozom: a mirena spiralt javasolnam.

Nekem is ket gyermekem van, a tablettat nem birja a szervezetem.

A sima spiralt nem szeretnem, a mirenarol csak jokat hallottam.

Igaz, hogy nem olcso, 40-50 ezer forint korul van, de 5 evig hatekony. Raadasul olyat is hallottam, hogyha nem birja a szervezet es fel even belul le kell szedni, akkor a spiralt blokkal egyutt vissza lehet vinni a gyogyszertarba, ahol vasaroltad es vagy a teljes arat, vagy az ar felet visszafizetik, tehat garancia is van ra.

2010. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én is mirenát javaslom.én októberben rakattam föl.az akkor 2éves és az alig 4 hónapos pici mellett.47990.-volt.és én úgy tudom,hogy fél éven belül ha kell venni,akkor a gyártó fizeti vissza a felét.de ez nem is olyan fontos.

én azt vettem észre,hogy felrakástól számítva 1 hónapig vérezgettem(több mint pecsételő,de kevesebb,mint menstruáció) és a kicsim szopisztrájkolt is.De megoldottuk,és azóta fogjuk rá kezdi megszokni a szervezetem.És már csak 3-4 napot vérezgetek.ja és nekem úgy tette föl a dokim,hogy nem menstruáltam még a szülés után.

Úgyhogy mi megtartjuk :-)

2010. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
en maradnek a jo oreg kondomnal avagy hivatalos ovszer nevnel nem mutet, nem gyogyszer, es latod ha kiszakadna utana lehet az esemeny utani ha gaz van de addig is miert mutet? sose ertem ezt meg , mert ez csak 3 masodpercnyi dolog es meg a fertozesektol is ov amit mas nem kepes:)
2010. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A mirena felrakása nem jár műtéttel, és egy biztos kapcsolatban jó esetben nem kell félni a fertőzésektől. A gumi számunkra elég macerás, és lehangoló dolog, de persze kinek mi jön be.
2010. nov. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is Mirenám van és nagyon szeretem!Megéri az árát!
2010. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha tartast a hormontól, és ha elég rendszeres vagy, akkor tök jól beválik a pesszárium is. nincs mellékhatása, sokáig lehet használni, én a neten rendeltem, lea contraceptivum, és évek óta nagyon megbízhatóan működik (anno Németoból hozattam, de már láttam itthon is)
2013. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!