Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás és nevelés...

Gyerekvállalás és nevelés témakörben melyek a legkedveltebb kérdések és melyek a kevésbé népszerűek?

Figyelt kérdés
Melyikre szeretsz válaszolni, és melyikeket hagyod ki inkább?
2011. jan. 27. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Tippelőseket nagyon szeretem :)

Illetve, a terhességgel kapcsolatosakat kedvelem még különösen :) A teherbeesést nem, mert ott sok a felesleges kérdés szerintem (:

2011. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyesmiket nem szeretem:

- miben hozzam haza áprilisban születendő gyerekemet (ezt kérdezi októberben, és amúgy is az időjárás 2 percenként változik)

- terhes vagyok, 3 hét múlva kellene megjönnie...

- nincs időm takarítani (de azért itt ül a gép előtt)

- meg az olyan kérdést nem szeretem, amiből lerí, hogy ostoba nő teszi fel


A többit szeretem :)

2011. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem:

"Nektek teszik x vagy Y név?" vagy "Mit szóltok ehhez és ahhez a névhez?"-(nagyon nem)

-tippelős

2011. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok, köszi a linket :)


Még a helyesírás is zavar, ha nagyon gáz, arra sem válaszolok. Pl haggyam, méhszály, ezektől ki tudok borulni.

2011. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami per pillanat a kisfiam életkora miatt érint, arra írok leginkább, vagy ami rövidebben is megválaszolható. Ami pl. hogy, mivel, stb. kezdted a hozzátáplálás, ilyenre regényt lehetne írni, inkább bele sem kezdek.

De nem ítélkezek, pl. abortusz.

2011. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahol tudom, hogy esetleg hasznos dolgot tudok hozzátenni, vagy receptet adni, vagy akármi, oda próbálok válaszolni (persze ez még nem garancia arra, hogy nem pontoznak le padlóra). Ahol látom már előre, hogy vita lesz, oda nem is válaszolok. Korábban belementem én is csatározásokba, de most már inkább hagyom az egészet.

Na meg mindig a kisfiam kortársaira vonatkozó kérdéseket nézem meg a legjobban.

2011. jan. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a neves kérdéseket, amikor gyerekjátékokról cserélhetünk tapasztalatot, nem szeretem a hozzátáplálós, ezen veszekedős kérdéseket, válaszokat:)
2011. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legkevésbé kedveltek a "....terhes vagyok?" kérdés mindenféle variációja.

De nem leszólásból írom,én is emlékszem még,hogy mennyire figyelgettem magam amikor 1 évig hiába próbálkoztunk...


A legkedveltebb kérdések,meg azok amin össze lehet kapni,pl hozzátáplálás,sírni hagyás,nevelési kérdések.


Hozzám közel állnak az egészségügyi ellátással kapcsolatos,ill. azokat a kisgyermekes kérdéseket amit pszichológiailag lehet megközelíteni...:)

2011. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem:

-tippelős

-mi legyen a neve

-mikor érkezik a Gyes/Gyed/családi

-olyanokat, ahol a Google fél perc alatt kiadja a választ


Szeretem:

-a jól megfogalmazott és átgondolt kérdéseket

2011. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!