Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van tele a "Gyerekvállal...

Miért van tele a "Gyerekvállalás, nevelés - Kamaszok" kategória a fiatalok párkapcsolati, és szexuális problémáival?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, véleményem szerint ez a kategória a kamaszok szüleiknek van fenntartva, hogy itt kérjenek tanácsot, osszák meg tapasztalataikat.


Ehhez képest egyre többször tapasztalom, hogy unatkozó tinik zenéket linkelnek be, leírják, mi van a legjobb barátnőikkel, a pasijukkal, képeket mutogatnak a szobájukról, de már sokmindent láttam....


Ja, és nem, nem ez a legnagyobb problémám, csak érdekel :)


2011. júl. 6. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert csak annyi van oda írva, hogy kamaszok, így emiatt gondolják azt, hogy ez a kategória nekik szól. Más nevet kellett volna adni, nem csak annyit, hogy "kamaszok".
2011. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még szerencse, hogy a Babákat és a Kisgyerekeket nem engedik gépezni a szülők....
2011. júl. 6. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Gondoljatok bele, miket írnának a babák :DDDD

"Anya ma elfelejtette megmosni a fogamat este"

"Apa ma pukizott, amikor fölkelt"

"A tesóm meghúzta a fülemet"

"Belekakiltam a bilibe, bi-bííí"

"Én mellékakiltam, bi-bíííí"

"Ma megint gügyögött nekem a nagyi, de én megint csak morciztam"

2011. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ezen jókat kacagtam :D


Sajnos a Kamaszok sem írnak sokszor értelmesebbeket, én már csak dacból is jelenteni szoktam a moderátornak az összes barátkozós kérdést....

2011. júl. 6. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Hehe, én is át szoktam rakatni a megfelelő helyre :) Egyszer csak megunják, vagy megtanulják, hogy nem itt van a helye.
2011. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezzel kapcsolatban írtam már a GYIK, egyéb kérdésekbe is, nem kaptam rá érdemben választ.


Pedig tényleg utána lehetne nézni, hogy kamaszok egymás között miket kérdeznek egymástól. Nincs ezzel semmi baj, csak nem itt lenne a helye, hanem egy külön kategóriában (pl. Kamaszok egymás közt), itt meg kamaszkorúak szülei vagy valami hasonló.


Gondolom a kamaszokat sem az érdekli, hogy ki mennyit barnázott, milyen pozícióban legyen a nő, hogy megfoganjon a baba, vagy hogy miért kakál zöldet a gyerek...

2011. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez kicsit olyan, mint hogy a Családi kapcsolatoknál meg hemzsegnek az olyan kérdések, hogy "Milyen diákmunkát vállalhatnék?" meg "Miért csinálják ezt a legjobb barátnőim?" illetve a "Hogy értessem meg a munkatársammal, hogy nagyon büdös?".
2011. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na igen, sok kategóriában nem odavaló kérdéssel találkozni, de én már unom, hogy felteszek egy értelmes kérdést, vagy szimplán feljövök nézelődni, és a sok okos tizenéves mondja meg a frankót mindenkinek....
2011. júl. 6. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!