Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire figyeljek/mit ne felejtse...

Mire figyeljek/mit ne felejtsek el, hogy ne legyen idegbajos a karácsony?

Figyelt kérdés

Mindig rohanunk, s mindig mindent az utolsó pillanatra hagyunk. S ettől én nagyon ideges tudok lenni, ami elrontja a hangulatomat, s apáét is. Most kicsit korábban hozzáláttam, hogy ezt elkerülhessem. Segítsetek, kérlek, mit felejtettem el!


Ami már megvan:

- Gyerekjátékok (megrendelve vagy már meg is véve)

- Apa ajándékötlete (kivitelezés folyamatban)

- Nagyszülők, testvérek ajándékötlete (ezzel még lesz munkánk, de az ötlet már megvan)

- Rokonsággal leegyeztetve a karácsonyi program (mikor kinél)

- Adventi koszorú, lakásdíszítés (apránként, de a dísz vagy a hozzávaló már megvan)

- Mézeskalács recept, kiszúróformák

- Sütirecept

- Karácsonyfa díszek

- Csomagolópapír

- Mikuláscsomaghoz valók


Amit még tudom, hogy el kell intézni:

- Karácsonyi menü kitalálása

- Hozzávalók

- Karácsonyfa

- Karácsonyi terítő

- Izzósor ellenőrzése

- Csengettyű

- Karácsonyi dalok

- Csillagszóró

- Dió

- Fodrászhoz időpont (csak mert időszerű egy hajvágás - ennek semmi köze a karácsonyhoz)


2010. nov. 28. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig nagy rohanás van. Ráadásul felújítás miatt romokban a lakás, kb még 2 hétig, úgyhogy gyanítom idén is rohanás lesz. Gyerekek ajándéka megvan, és apáé, de a többi családtagnak nincs még ötletem. Dekoráció elméletben megvan. Menüt, sütiket illetően nekem is jöhetnek ötletek:)
2010. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en ugy gondolom az ev 365 napjabol 364 nap a gondjainke a munkanke, a sok sok rohanase es csak egy nap azaz az egy nap egy esteje a szeretete.szerintem a szeretet semmikeppen ne hagyd ki, es azt hogy az unnepet miert is tartjuk valojaban:) kar hogy nem forditva van 364 nap szeretet es 1 nap es annak is csak egy ejszakaja a tobbi:) szerintem pihenj is:)es fordits ebben az idoszakban is figyelmet arra ami miatt van ez a nagy ceco
2010. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljes a lista. Ne izgulj, csak legy turelmes.

Boldog Karacsonyt!

2010. nov. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kellemes Karácsonyt Nektek is! :-)
2010. nov. 30. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!