Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alig múlt el karácsony, de...

Alig múlt el karácsony, de már megint lelkesen játékokat nézegetek a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Alig várom, hogy jöjjön valami ünnep, és ismét ajándékozhassak. Más sem tudott leállni?
2011. jan. 5. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem. Mi bedobtunk pénzt és mama pénzével együtt épitőkockát kapott karácsonyra meg ruhát.


Akartam neki venni mágneses betüket de karácsony elött kivolt fosztva a bolt most meg már az eladó azt mondta nem volt sikertermék igy nem rendelnek belőle.


Nem szoktuk alkalomhoz kötni az ajándékozást de jó egy kis nyugi. Sok játékot is kapott a mamáktól felesleges lenne egy 43. ami kb. hasonló mint ami már amúgy is van.

2011. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is,én is!Férjem szerint ebbe fogok belebolondulni.:)Pár napja már leálltam azért,de még mindig sok dolog van,amit szeretnék nekik.
2011. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:)) Örülök, hogy nem csak én vagyok így;))
2011. jan. 5. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nézegetek...már a húsvéti ajándékát is megvettem, sőt júniusban lesz 2 éves már arra is megvan :P Karácsony előtt baromi nagy leárazások voltak, az aukciós oldalak meg tele játékokkal és mivel nagy a konkurencia olcsón :D
2011. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden alkalommal mikor varosba megyek(1-2havonta)mindig veszek neki valamit,mindig valami aprosagot,de megis ajandek.

most megint nezegetem az ajikat,februar1en szulinapozunk:)

2011. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nem. Karácsonyra is csak pár dolgot kapott, de olyan játékokat, amire mindenképp szüksége van. Van mindenféle játéka, de nincs egy szekérderéknyi bazárja azért. Szeretnénk második babát is majd, és nem szeretnénk, ha ő majd csak örökölje a tesó játékait. Bizonyos játékokat a Tesónak fogunk megvenni. Lehet lepontozni, de egyikünk sem élt nem tudom milyen jólétben, mi inkább másra költünk, vagy megtakarítani próbálunk, ha van kicsi plusz, minthogy a századik zenélős ketyerét vegyük meg neki.
2011. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Nem tudom megállni!

Már tudom mit kap szülinapra ami pár hét múlva lesz, tudom mit kap húsvétra és majd névnapra a nyár végén! :)

2011. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hú, ne is mondd!én állandóan játékokat vennék:))) igaz nálunk úgy néz ki, h november a 4 éves fiam szülinapja, december ugye mikulás, karácsony, majd február szintén a 4 évesem névnapja, március a 4 hónaposom névnapja...jövőre már októberben kezdődik, akkor lesz a kicsim 1 éves :D vagyis nem jövőre, idén, na:)))
2011. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nálunk három gyerek van. ( februári, júliusi, decemberi)

A névnapok március, május, július. Közben ott a húsvét, mikulás, karácsony.

Jelenleg a februári szülinapra, a márciusi névnapra és húsvétra koncentrálok;)

2011. jan. 11. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na én ezért örülök, hogy a nagyfiam januári (9-én volt 4 éves) :)

Ráadásul iszonyú nagy mázlink volt, mert az Auchanban féláron voltak a Lego-k, a 15.000 Ft-os Toy Story-s Lego-t 7 ezerért vettük :)

Mondjuk 7 éves kortól ajánlott, de mi jól elszöszmötöltünk vele, mire megépítettük, a gyerek meg jól eljátszik vele :)

Persze kapott még mást is, az életkorának megfelelőket :)

2011. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!