Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4-5 tagú (2 kisgyermekes)...

4-5 tagú (2 kisgyermekes) családba megéri mosó-szárítógépet venni?

Figyelt kérdés

egy készülék,olyan 100ezer körül van.Nem az a része érdekel,hogy mennyire drága vagy sem,hanem hogy mennyivel lenne több szabadidőm?Amit megspórolok a teregetésen,azt rááldoznám a vasalásra?Nagyon gyűri a ruhákat?

Amúgy meg szimpatikus lenne,mert így télen nem kellene helyet foglalni a 2 szárítóval,és nem lenne állandóan tele ruhával a lakás


2010. nov. 29. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mivel rohadt sok vizet fogyaszt a szárító én csak a vatag ruhákat szárítom, de az nagyon jó. hát én azt mondom hogy szerintem így télen tuti jó dolog, nyáron meg úgyis kinn teregetek...
2010. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedhetitek magatoknak igen vegyél.Télen mindenképpen jó szolgálatot tesz.
2010. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is vennék, ha lenne helyem, a téli időszak miatt feltétlenül. Utálom, hogy bebüdösödnek sokszor a vastagabb ruhák, mert nem tudnak kiszáradni. :(
2010. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En 2 honapja vettem szaritogepet, mert 3 gyerekem van, rengeteget mosok es nem szaradtak. Szerintem egy fonyeremeny. Nekem nagyon bevalt. Csak ajanlani tudom. Lehet, hogy szerencsem van, zanussit vettem, de nem mondhatnam, hogy gyuri a ruhakat, legalabbis nem gyurottebbek, mint teregetes utan.
2010. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

én is állandóan mosok,és már utálom,hogy tele van a lakás száradó ruhákkal.

2010. nov. 30. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!