Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, akik...

Kisgyermekes anyukák, akik tornáztok, mikor tudtok rá időt szánni? És otthon dvdre, vagy esetleg más módon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én futni szoktam, annyira jó stresszoldó, és hatalmas energialöketet ad egész napra, ami nagyon kell, mert négy gyerkőc van, és még egyik sem iskoláskorú. Reggel járok, Fél 6-kor már a futópályánál melegítek :)
2011. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is futni járok, hetente kétszer, háromszor 30-50 percet. Két kisgyerekem van, addig apa vigyáz rájuk.
2011. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én heti 2x futok, egyszer dvd-re tornázok, minden alkalommal 9 után, mikor lefeküdt a másfél évesem. régebben aerobikozni jártam, addig apa vigyázott rá.
2011. máj. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Edzőterembe jártam heti 3x 1 órát amíg terhes nem lettem a harmadikkal. Vagy apa, vagy mama vigyázott addig rájuk.
2011. máj. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kora reggel én görkorizni szoktam menni, a gyerekek még alszanak, apa vigyáz rájuk. Gondolkodom az edzőtermen is, az is nyitva van már hatkor, hétig nyugodtan maradhatok, ráadásul kétutcányira van tőlünk. :-)
2011. máj. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Otthon dvd-re, amíg alszik, kb egy óra, belefér, és engem feltölt
2011. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden reggel 40 percet tornazok dvd-re, amikor a 3 eves lanyom meset nez, az 1 eves fiam pedig "segit nekem". :)

Haspresnel a hasamra ul:)

Januar ota tornaval es dietaval 21 kg-ot adtam le.

2011. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én este szoktam dvdre tornázni,de mostanában annyira fáradt vagyok mire elalszanak,hogy nem nagyon megy. Nappal pedig nemtudok mikor ,mert nem alszanak már.

Azthiszem elkezdek reggel tornázni,esetleg futni járni..

2011. máj. 10. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Én itthon tornázok Béres Alexandrára.Én akkor csinálom amikor ébren van.Van h tornázik velem de van h leköti magát mással.Utána lezuhanyozni is van lehetőségem.

2 éves.

2011. máj. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!