Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anykák akik...

Kisgyermekes anykák akik dolgznak, milyen munkakörben ill. mettől meddig dolgoztok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék, hogy milyen munkakörben lehetne dolgozni, ahol nem probléma, hogy 4-kor lelépek, hogy a gyerekért menjek a bölcsibe, oviba.
2011. okt. 23. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Osztályvezető vagyok (ennél bővebben nem írnám le), 9-től 5-ig tart a munkaidőm, bár elég rugalmas, tehát csinálhatom azt, hogy egy nap csak 4 órát dolgozom, de akkor egy másik napon meg 12-t kell, tehát a heti 5x8 órának nagyjából meg kell lennie. Mi úgy oldjuk meg, hogy - mivel a férjem 8-tól 4-ig dolgozik - reggel én viszem a gyerekeket, délután pedig a férjem hozza el őket.
2011. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A lanyom 13 honapos, mar 2 honapja jar bolcsibe. Reggel apa viszi 7kor es delutan 5kor apa megy erte, mert o jar kocsival. En busszal jarok, hetfotol pentekig 8tol fel 5ig dolgozok egy kavezoban. Esti es hetvegi munkat nem vallalnek, mert csak ilyenkor tud egyutt lenni az egesz csalad.

2011. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fél 8-tól 16-ig dolgozom. Apa viszi reggel 8-ra a kicsiket, én megyek értük. Könyvelőként dolgozom. Az a jó benne, hogy határidők vannak és csak az a lényeg, hogy ezeket betartsam. Azokon belül én döntöm el, hogy mit mikor csinálok. Ha nagyon el vagyok úszva a határidőkkel akkor előfordul, hogy bemegyek előbb és így túlórázom.
2011. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy hivatalban dolgozom. Háromnegyed 8-tól negyed ötig. Ezt én kértem, mert egyébként 8-16:30 kellett volna és nem értem volna oda a bölcsibe, oviba 5-ig.
2011. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!