Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két és fél éves kislány mit...

Két és fél éves kislány mit kapjon ajándékba, ha a babakonyha, építőkockák kilőve?

Figyelt kérdés
Olyan ötleteket várok, amik egyedül is jól játszható játékok, és lekötné egy kis időre. Köszi!
2010. nov. 29. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Én pont ezt a kettőt vettem a kislányomnak:-)Készség fejlesztő játékok után kellene nézned,vagy vannak kis rajzasztalok biztosan szívesen rajzolna ilyenen.
2010. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, pont ilyen játékokra gondoltam. Puzzle, domino, formakereső, miegymás. De sztem nem lenne el velük. :( Teljesen összezavarodtam. :)
2010. nov. 29. 14:13
 3/10 anonim ***** válasza:
autót is vehetsz neki, ha azzal szívesen játszik. bringa, szánkó, ikea-s hintaló, kirakó, könyv, gyurma, festékkészlet, nyomda...
2010. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pénztárgép
2010. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van gyurma, könyv, persze ezek bővítendő dolgok. Épp az előbb láttam pénztárgépet is, és gondolkodóba ejtett. De még a játék vasúti pálya is... :)
2010. nov. 29. 14:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy vmilyen babaház? De azt sem tudom, merre keressem.
2010. nov. 29. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom nem igazán rajong a babakonyháért és az építőkockáért sem. Azt meséli mindig, hogy a bölcsiben vonatozik, kockázik. Itthon a kirakókért, gyurmáért, festékért könyörög. Mi úgy döntöttünk, hogy baba és műanyag edények vannak itthon elegen, azért felesleges venni, hogy még több legyen belőlük. Az öcsi kap egy fa vonatpályát, azzal játszhatnak közösen is. Ő pedig kirakót, mesekönyvet, gyurmát és nyomdát fog kapni. Különben amivel itthon a legtovább van el egyedül az a kirakója.
2010. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megerősítettetek abban, h az első terveim is jók lesznek: kirakó, nyomda, gyurma-kellékek, puzzle, stb. Tovább gondolkodom a pályán. :)
2010. nov. 29. 14:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 évesem babát cumival és kiegészítőkkel kap.Meg még gyurmát és kirakót is.
2010. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom 2,5 eves, imad babazni, van hozza babakocsi, babaagy, hordozo, etetoszek. Ezen kivul nagyon szereti a puzzle-okat es a verses mondokas konyveket. Most nagyon bele van szedulve Fifi-be es Dora a felfedezobe, dvd-n mar megvan, konyvet kert. Ami meg a kivansaglistan szerepel az a hello kitty-s roller.
2010. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!