Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig egészséges hogy egy...

Meddig egészséges hogy egy kisgyerek nem alszik párnán?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
1,5 éves korától nagy toll párnán alszik lányom.
2010. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha élete végéig nem aludna párnán,az lenne a legegészségesebb.Csak kérdés,hogy mennyire kényelmes...

Védőnőm mondta,hogy a gyerekei(15-18 évesek) párna nélkül alszanak,mert annak idején ő nem "erőltette",és azóta sem kell nekik.Üdv!

2010. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
olyan 18-20hónapos korától használunk toll párnát.én is úgy tudom,az az egészséges ha nincs a feje alatt semmi.bár a fiam többször alszik a párna mellett,mint rajta.
2010. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én újra párna nélkül alszom, azóta elmúlt a hátfájásom. Nem fogom erőltetni a gyereknél se, ha így kényelmes neki, akkor remek:)
2010. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 25 éves vagyok és párna nélkül alszok, nem tudom elviselni :) A kislányom 20 hónapos és neki sincs párnája, textil pelussal alszik, azt szorongatja.
2010. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A kisfiam 1,5 éves és nem kell neki egyáltalán.Probáltunk adni neki,de mindig kidobja a kiságybol,hogy neki az nem kell.:)
2010. dec. 2. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Élete végéig. A rendes párna kifejezetten egészségtelen megszokás!
2010. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg él...én 38 éves vagyok,és csak 3 éve alszom újra párnával,mert a terhesség alatt fájt a hátam,ha nem volt megemelve a fejem.De megint "leszokóban" vagyok.A fiam 2.5 éves,és nincs párnája.
2010. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Addig jó, addig örülj neki, amíg nem kéri. Erőltetni meg nem kell.

Én, amióta párna nélkül alszom, sokkal jobbakat tudok aludni, és nem fekszem el a nyakamat sem.

A lassan 3évesem még sosem párnázott.

2010. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van a többieknek, párnán aludni eleve nem egészséges. De amúgy annak idején (3 éve, amikor a fiam született) én úgy olvastam, hogy 1 éves kor után szabad a fejük alá párnát tenni. Bár amikor én megvettem az ágynemű garnitúráját, ahhoz is volt párna, de azt mondták a boltban, meg az is volt ráírva, hogy ezt babák is használhatják. Tényleg nem egy olyan "igazi" párna, hanem egy ilyen lapos valami. Most is azon alszik, egyelőre nem is szándékozom neki másmilyent adni, ezt szereti, ezt szokta meg.
2010. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!