Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarorszagon lehet feher...

Magyarorszagon lehet feher COMFORT oblitot es FAIRY mososzert kapni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
a fairy-t csak angliaban es irorszagban lehet kapni, az oblitot nem tudom
2010. dec. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehat az vinnem kell magammal haza :(

koszonom!


Az oblitore aki tud az valaszoljon kerem :)

2010. dec. 3. 00:17
 3/8 anonim ***** válasza:

En meg egyiket sem lattam Magyarorszagon. En fairy-t hasznalok, nagyon jo, szeretem, de bevallom oszinten, hogy eszembe sem jutott vinni belole haza...

Ha hosszuidore mentunk, akkor ugysem lett volna ertelme, mert elobb-utobb elfogy, ha meg rovid idore mentunk, akkor meg azert nem.

Tudom, hogy hajlamosak vagyunk arra, hogy a megszokasok rabjai legyunk, ha valami bevalt, de nem hinnem, hogy barmi baja lenne a gyermekednek, gyermekeidnek, ha valami egyebet hasznalnal a nyaralas alatt...

A gyogyszer mas tema lenne, abbol en sem kiserletezek ujdonsagokkal szivesen, azt meg mai napig viszem-hozom.

2010. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3 hetre megyunk es eleg kicsi meg a babam.Erzekeny boru es ezert nem akarok kiserletezni.

Legalabb az oblito legyen ugyan az.Akkor azt vinni fogom inkabb.

2010. dec. 6. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:

A 2. valaszolo vagyok.

Ha hozol haza oblitot es eszedbe jut, akkor valamelyik uzletben szagold meg a feher coccolinot. Ha lesz nalad comfort is, akkor ugyis emlekezni fogsz annak is az illatara.Mert regebben nekem nagyon hasonlonak tunt a ketto, es most neztem meg, hogy mindkettot az unilever forgalmazza. Szoval nem kizart, hogy egy es ugyanaz, de Angliaban ugye sok minden mas neven fut.

2010. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez jo otlet koszi :)
2010. dec. 6. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg mindig en zaklatlak.

Rakerestem, tenyleg ugyanaz.

Ezen az oldalon is irjak, hogy a coccolino markaneve Angliaban comfort.

[link]

2010. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi elolvasom!!!
2010. dec. 8. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!