Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Tesco-ban láttatok mostanába...

A Tesco-ban láttatok mostanában 100 db-os labdát olcsón?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem láttam,kerestem.Nyár elején szokott lenni.Játéküzletben hamarabb lesz.
2010. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Éppen ma voltunk bevásárolni, de nem láttam, csak nagy zsákos építőkockát, de az jó áron volt. Én is vettem volna, ha látok elérhető áron.
2010. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:((( Köszönöm a válaszotok. Nyáron láttam 1700 Ft-ért is, éreztem, hogy hiba nem megvenni. Játékboltban 5-6 ezer Ft-ért láttam sajnos.
2010. dec. 4. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincsen, kérdeztem tőlük. Szezonális termék, így legközelebb csak tavasz végén, nyáron lesz majd.
2010. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még múlt hónapban láttam az egyik Tescoban! Nem a játéksoron, hanem egy eldugott sor végén, ahova a kifutó termékeket szokták tenni, vagy ami hibás. Meg is néztem, mert nekünk van és kiváncsi voltam az árára.

2010. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok!

Nekünk van ilyen labdánk, a Tescoban vettük ,akkor éppen akciós volt. Jó sz@r minőség. Tavasszal vettük, és nyáron már a legtöbb labda meg volt ereszkedve (nem tudom pontosan megfogalmazni).

2010. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kerestem, de a régió játékboltban kaptunk, nem is horribilis áron! (50esével volt csomagolva).
2010. dec. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is 1-2 labda behorpadt. Mi bent használjuk a lakásban, vigyázunk rá, nem léptünk még rá egyikre se és nálunk is 1-2 labda behorpadt, és nem "ugrik" vissza az eredeti formájára. Nagyon vékony falu labdák ezek, de a kisfiam szereti...
2010. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!