Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játékvásár! De melyik a jobb,...

Játékvásár! De melyik a jobb, a Tesco vagy az Auchan kínálata? Vásároltatok mostanában valamelyikben, melyikbe érdemesebb inkább elmenni?

Figyelt kérdés
1 éves lányomnak szeretnék karácsonyra ajándékot venni. Egyelőre az interneten nézegettem a kínálatokat, és igazából fogalmam sincs, melyikbe menjünk:). Voltatok mostanában valamelyikben, vásároltatok játékokat? Ha igen, milyen árban vannak?
2010. dec. 5. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a tescóban vettem meg az összes ajándékot ,játékot .1 dolgot vettem csak az auschanba.Én mind a kettőt végigjártam ,és a tescóba voltak olyanok amit én gondoltam .mindkettőnek más szerintem a kínálata ,ezt inkább márkára értem .
2010. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem a Auchan kínálata sokkal jobb, és bővebb. Olcsóbb is szerintem, vagyis amik engem érintenek azok azok voltak. de én múlt héten rendeltem a Tulli.hu ról is életemben először, mert volt ott ami féláron volt az eredetihez képest. Auchanba megnéztem, tulli.hu-n megrendeltem :-)(csak egy ötlet)
2010. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemrég jöttünk meg a Tescobol és meglepődve tapasztaltam,hogy van TESCO-s járássegitő és 6000ft. Ugyan ugy néz ki mint a drágák. Szét is néztem gyorsan a többi között is és a Legók is le vannak akciozva. Szoval nagyon jo áron lehet hozzájutni a játékokhoz. Az Auchanban is nagyon jo dolgok vannak ott is érdemes szétnézni,de ott be van zsufolva és nehéz "rátalálni" az árakra is. Szoval inkább Tesco.
2010. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

húú, levannak árazva a legók? az tökéletes, egyik ajándéknak ezt szántam:)

köszi a válaszokat

2010. dec. 5. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Áruházláncon belül is változó a kínálat. Érdemesebb minél nagyobb áruházba menni, annál nagyobb a választék is.

Én egyébként Auchan párti vagyok (minden más tekintetben is). Játékok is olcsóbbak ott, nem csak amikor akció van, egyébként is.

A saját márkás játékai is nagyon jók, és most karácsony előtt hatalmas a választék.

(Tesconak is jók a saját márkás játékai, de a választék kisebb.)

2010. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!