Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 és fél hónapos a babócám, a...

5 és fél hónapos a babócám, a 6. héttől kezdve bogyót szedek. Azelőtt természetesen nem volt semmi szex. Még mindíg nem jött meg, ez normális?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem.Hogy 5 hónapja nem menstruálsz,ez nem normális.Mert a gyógyszer 7 napos szünetében meg kéne jönnie.Menj vissza a nőgyógyászhoz.
2010. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olyan bogyóm van amit 28 napon át kell szedni, nincs szünet 2 levél között. Azért kaptam ilyet mert szoptatom a babócát.
2010. dec. 4. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
ha a bogyo hormonmentes, akkor normalis
2010. dec. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen van, szoptatás alatt nem mindig jön meg. Én is szedtem fogamzásgátlót, és 1,5 évig nem jött meg.

Voltam orvosnál és azt mondta, hogy nem egyedi eset, elég gyakori ez szoptatás alatt.

Azért szerintem érdemes elmenni orvoshoz, főleg, ha nem szoptatsz.

2010. dec. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szoptatok és szedem a bogyót folyamatosan a 6. héttől, a kisfiam 7 hónapos. Nekem 2 hete jött meg a menstruációm először. Nem feltétlenül kell, hogy megjöjjön, amíg szoptatsz, sokaknak csak, akkor jön meg amikor már nem szoptatnak. Úgyhogy szerintem normális.
2010. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális.mivel nincs szünet,nem jön meg.
2010. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Még mindíg szopizik a babóm, és szerintem még fog is sokáig, remélem!

2010. dec. 6. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!