Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig fog még fájni a szex?...

Meddig fog még fájni a szex? 7 hónappal vagyok (császár) szülés után. Mikor nekikezdünk, még mindig fáj. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 12:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Szoptatok. Lehet a hormonoktól?
2009. aug. 11. 12:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez a bajom, 8 hónapja szültem természetesen. Én is a szoptatás miatti hormonokra fogom, másra nem tudok gondolni. Fáradt nem vagyok, időnk lenne rá, szerelmesek vagyunk, mégse megy rendesen a szex :( Tuti valami van a hormonokkal...
2009. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hol fáj pontosan? a méhed? a méhnyakad? a dokit megkérdezted, mi lehet az oka?
2009. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 6 hónap után jött rendbe(én is császárral szültem). Igaz, előtte egy szobában voltunk a babával+energiám se sok volt+nagyon-nagyon fájt (kb mintha szűz lettem volna). Aztán ahogy "erőltettük", sűrítettük az alkalmakat(1-2 naponta csináltuk), kb 1-2 hét után mintha sose fájt volna! Úgy tudom, hogy hormonális oka van, a szervezet a babával akar foglalkozni, nem mással. :) Egyébként mi 5 hónap 1 hetesen kezdtük a hozzátáplálást, így 6 hónapos korára csökkent a szopik száma, ez is lehetséges ok a változásra. Egyébként én teljesen azt hittem, hogy a doki felsértett vizsgálat során, mert olyan volt, mintha a hüvelyem falán lenne egy seb.
2009. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A hüvelyem fáj, mintha nagyon szűk lennék, és még szűz. (ahogy az egyik válaszoló írta)

utoljára 6 hetes kontrollon látottt a doki, majd kiesett a szemem a vizsgálat alatt. Akkor ő mindent rendben talált.

2009. aug. 11. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha császároztak, és a hüvelyed fáj, akkor valszeg nem szervi oka van, inkább meg kell barátkoznod a gondolattal, hogy újra csináld, vagy tartassz tőle, hogy a férjed nem lesz elég gyengéd, vagy valami, és ezért nem tudsz ellazulni. Próbáld magad nőnek is érezni, nem csak anyának, minden esélyed meg van rá, hogy boldog legyél.
2009. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!