Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a KAPOSVÁRI...

Mi a véleményed a KAPOSVÁRI PLÁZÁBAN lévő játszóházról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor jártam a plázában, de konkrét játszóházról nem tudok. Van egy játszó részleg a plázában, de az kb 20 nm2 és ha 5 gyerek ott van, akkor már kicsi. Soha nem vittem be a gyerekeimet, nekem nem szimpatikus.

Alapvetően nem is játszóház, hanem fa kerítéssel körül zárt tér, ami az egyik bejárattal szemben van.

2010. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A két éves kisfiam nem tud mivel játszani.

A csúszda nagyon magas, a lábbal hajtható autót nehéz hajtani, több gyerek számára valóban kicsi a tér. Szülők nem mehetnek be, a hölgy aki bent van, pedig nem segit a kicsiknek, nem felügyeli őket. Kintről kellett végignéznie egy anyukának, hogy majdnem leesett a kislánya, s mikor szólt, hogy a hölgynek az lenne a dolga h odafigyeljen, még neki állt feljebb. Egyszer voltunk, de többet sem.

2010. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Érdekes én bemehettem a gyerekeimmel (a kicsi 2 éves lesz)

Viszont nagyon le van amortizálódva az egész, azokat az autókat pl nem is lehet irányítani, mert a kormányok ki vannak operálva belőlük. Amúgy fizetős, és bocsi, ha nem jól fogalmaztam: játszórészleg.

2010. dec. 6. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok!

Mennyit kell fizetni a játszóházért?

Nem akartam kötözködni, hogy nem játszóház, egyszerűen nem tudom annak nevezni, mert annyira kicsike.

Mi lég sok játszóházat kipróbáltunk már (Pesten), ide pedig egyszer sem vittem el őket, annyira gagyinak tűnik. A városban nem is tudok játszóházról.

2010. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nemcsak gagyinak tűnik, hanem sajnos az is.

Tele ócska, lestrapált játékokkal... Pontosan nem tudom mennyibe kerül, de 2 gyerekkel voltunk fél órát, 800ft körül fizettünk.

2010. dec. 6. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi, akkor még egy okkal több, hogy ne is próbáljuk ki.

Megjegyzem itt Pesten van olyan nap, amikor féláron van a játszóház, akkor 1360 az 1 óra a két gyermeknek. Na jó, ez Pest, de nem hiszem el, hogy vidéken nincs szükség egy igazi, normális játszóházra!

2010. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Volt, de bezárt:(
2010. dec. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!