Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kaposvári Kórházba mit kell...

Kaposvári Kórházba mit kell vinni szüléskor?

Figyelt kérdés
Mit adnak a babának és mi az amit nekem kell vinni?
2011. szept. 25. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szuleshez csak a szukseges papirokat kell vinni amit biztosan tudod mik. Korhazi haloingben szulsz, mar ha van nekik tiszta. Altalaban van. Masfel eve adtak a babaknak popsikremet, torlokendot es napi 2 db pelenkat, a tobbit neked kell vinni. Sajat ruhat nem adhatsz ra hazaindulasig, bar sapkajuk nem igen van ugyhogy en vittem azt es megengedtek hogy rategyem a buksijara. en vittem kis kesztyut is, de vegul megsem adtam ra, meg is lett az eredmenye. Ossze vissza karmolta a kis arcat.

Magadnak persze mindent vigyel amire szukseged lehet. Figyelmedbe ajanlom a wc uloke takaro papir csodat! Mivel az egesz roaming in-re jut 2 db wc. Ha barmi masra kivancsi vagy irj nyugodtan! konnyu szulest!

2011. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia én tavaly szültem ott igaz császárrl. háloinget adnak a szüléshez, de lehet rajtad zokni. a szülöszobába csak a papirokat, fényképezögépet, kistörölközöt meg a férjedet viheted esetleg ventillátort.

a babákat felöltöztetiknem adhatsz rá otthoni ruhát, engem lecsesztek hogy miért adtam kis sapkát rá és miért adtam cumit. vihetsz fejögépet mert csak egy van összesen az egész osztályon. hazajövös ruha tök mindegy, nem nézik, popsikrémet adnak meg köldökre hintöport, de vihetsz krémet magadnak is a babának. popsitörlöt vigyél és textilpelust a bab alá a pelenkázora. ha a baba pisis leszadnak másik ruhát.

sötét háloinget vigyél esetleges vérzés miatt és nagy bugyit a betét miatt de ha orvos megnéz elötte vedd le mert lecsesznek. vigyél kispárnát, 2 papucsot egyet a fürdöbe mert nagyoin gáz .. wc ülöke papirt is vigyél.ha valami eszembe jut még irok, én is sok mindent összapkoltam de sok minden nem is kellett.vagy irj privit. zsuzsi

2011. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!