Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is extra csoki nap...

Másnál is extra csoki nap volt a mai?

Figyelt kérdés
Tele voltak a Mikulás csomagok többek között csokival (a nagyié, a keresztszülőé, a dédié, a másik nagyié, a munkahelytől kapott...), és ma úgy éreztem, hogy hát had egye. Sokat evett, azért este már kivettem a kezéből és igyekeztem nappal is takarékosságra bírni. Nálatok is hasonló volt a helyzet, vagy mértéket tartottatok?
2010. dec. 6. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,ma én is engedékeny voltam:) Ennyi édességet még nem evett egyszerre :) De évente 1x jön a Mikulás :D
2010. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,ma az én kisfiam is kapott csokit, de nem sokat,egy pár falatot reggeli után és egy pár falatot uzsonna után...ennyi. Amúgy ő nem szokott csokit kapni,18 hónapos. Édesség gyanánt inkább sütök valami finom sütit vagy kalácsot,ezekből persze mindig kap, vagy néha túró rudit.
2010. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a mikulás csak 1 csokit tesz a csomagba, a többi az gyümölcs,könyv,játék,plüss.
2010. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondom, nem adtam neki. Gonosz lennék emiatt? Remélem, nem mondjátok azt, hogy igen. 14 hónapos, még nem evett csokit soha. Valahogy nem láttam itt az idejét, hogy a szájába nyomjak egy kockányit...
2010. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én besegítettem neki elfogyasztani a kis csomagját. :)
2010. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nálunk most annyi csoki van a házban... :) 3 éves a fiam. Kapott ugye itt rengeteg csokit tegnap este. Aztán kapott a nagyapjától, nagymamájától, dédiktől, meg még a bölcsiben is jött a Mikulás, ott is kapott egy csomagot, plusz a bölcsiben az egyik gyereknek szülinapja volt, ezért tortát is ettek :D Hát nem mondom, a mai nap az édesség jegyében telt :)
2010. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, az egséz család csokit evett, 20 hós lányommal az élen.
2010. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Mikulásozáshoz a csoki passzol, így szerintem 1-2 csoki belefér bárkinél
2010. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nálunk még ma is volt ünnepség, az én munkahelyemen. Elmentünk. Kapott egy tele csokis zacskót. Így mára is jutott nem kevés, de holnaptól böjt van. Spenót lesz és húsleves, gyümölcs tömkelege, natúr joghurt, tehát no csoki. :-)

Szerintem is kötelező része a mikuláscsomagnak a csoki. Nyilván ez függ a gyermek korától is, icike-picikének én sem adnék, az én kislányom két éves lesz.

2010. dec. 7. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!