Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy éjjel/hajnalb...

Mitől lehet hogy éjjel/hajnalban, elkezd "beszélni" a 16hónapos kislányom? Másnál is előfordul?

Figyelt kérdés
Néha nem tudom eldönteni hogy ébren van,vagy sem. A szeme általában csukva van,de van hogy felül,vagy feláll,és elkezd magyarázni.
2011. júl. 1. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ez régebben,kisebb koromban.Volt,hogy alva jártam,akkor egyszer arra ébredtem,hogy a radiátorra akartam ráfeküdni.Aztán volt olyan is,hogy reggel mondta anya,hogy beszélgettem.Más meg azt mondta(rokon),hogy kiabáltam,és hogy ő meg megijedt.Nem is tudtam a legutóbbi dologról,csak néztem,hogy én ezekről nem is tehetek.Szóval van ilyen,abszolút normális dolog ez,később is.
2011. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen de miért csinálja? Egyszer láttam egy dokumentumfilmet,ahol egy 2-3év körüli kislány is beszélt,éjjel. A szüleinek azt mondta van ott valaki,és azzal beszélget.

Ne nézzetek bolondnak de én már erre is gondoltam,mert egyre gyakrabban csinálja!

2011. júl. 1. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, és mai napig beszélek álmomban. Ez átlagos időszakomban ritka, szóval hetente, kéthetente 1* fordul elő, de amikor stresszes időszakot élek meg, akkor minden éjjel beszélek, kiabálok.
2011. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyanazért csinálja, mint kisebb korában az éjjeli nem alvást annak a környékén, amikor kúszni-mászni tanult, tehát "rájött", hogy újat tud mutatni, így éjjel-nappal gyakorolja.:)

Az én fiam is /20hónapos/ beszél mostanában álmában, nem egyszer ő is felül és magyaráz, majd hirtelen visszavágdik az ágyra és alszik tovább. Ez egy fejlődési állomás, majd túl lesznek ezen is.

2011. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!