Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pécsen vagy Pécs környékén...

Pécsen vagy Pécs környékén hol van gyermekotthon?

Figyelt kérdés
Leendő szociális munkás vagyok, ilyen intézményben szeretnék dolgozni, és hamarosan Pécs környékére költözünk, ezért jövőbeli munkalehetőségeket keresek. Vagyis inkább helyszínt hozzá.
2010. dec. 6. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Uránvárosban, a Radnóti ovodától kb 50 m-re.Az iskola mellett.
2010. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Komlón is van.

Meg Pécsen több is, illetve sok hasonló intézmény van. Van pl. a Fecskefészek Bölcsöde és Gyermekotthon, ez a Gosztonyi utcában van, aztán van még ilyen a Megye utcában is. De itt meg is találod az összeset [link]

Ha érdekel esetleg az iskolai szociális munka, akkor azzal is érdemes próbálkoznod.

Amúgy te most fogsz végezni, vagy még amikor Pécsre költözöl, akkor is tanulni fogsz? Csak azért érdekel, mert én pécsi vagyok, és szintén leendő szociális munkás vagyok :)

2010. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 2012 január-februárjában fogok államvizsgázni, szóval a költözés valószínű hamarabb megtörténik, de szeptembertől már oda szeretnék menni fél éves gyakorlatra, ahol utána, ha van rá esély, dolgozhatnék is. Az iskolai szociális munka is nagyon érdekel, csak az még nagyon gyerekcipőben jár, nálunk szinte nincs is (Békés megye).
2010. dec. 7. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!