Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérjek? , ha egy...

Mennyi pénzt kérjek? , ha egy 6 hónapos kisfiúra kellene vigyáznom délutánonként 4 órát? (Babysitter vagyok)

Figyelt kérdés

Nem óradíjban egyezünk meg, hanem fix havi díjban, mivel minden nap vigyáznom kell rá.

Győrben lakunk, ehhez viszonyítva ki mennyit adna?

Alvás, séta, etetés lesznek a feladatok...


2009. jan. 19. 15:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Én olyan 30 ezret adnék, + a buszbérlet ára. Aki gyárban dolgozik 2 műszakban az kap 55 ezret, ahhoz viszonyítva, a 30-at reálisnak gondolom, mert csak délután, s nem egy nehéz feladat.
2009. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Én Pesten néztem bébiszitter, és a minimum óradíj 500 ft volt. Tehát, gondolom hétköznapokról van szó, kb 20 munkanap van egy hónapban, 4x20x500 = 40.000 .- ft.

Szóval szerintem kb ez a minimum, amit kérj.

2009. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Én is úgy 30-40 közt tartom reálisnak,szerintem ebben a tartományban bmennyit kérhetsz.
2009. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Budapest, csak tájékoztatásul:

Anyukám három óvodás kisgyerekre vigyáz délutánonként. Megy értük az oviba 3 óra körül, és az anyjuktól függően, 6-7-ig van velük. Így kap hetente 18.000 ft-ot. De ha beteg valamelyik gyerkőc, akkor egész nap ott van, és vannak napok, amikor nem megy. Ennek ellenére a díja mindig heti 18.000 ft.

2009. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A 30-40 ezer forintot saccoló emberek ezt tapasztalatból írják?

Vagy csak teljesen maguktól gondolják így!?


Az utolsó hozzászólást különösen kösz!

Egy igazi pl.!

2009. jan. 19. 19:22
 6/20 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló!

A gyári munka szerintem egy teljesen más lapra tartozik és véletlenül sem lehet összehasonlítani egy babysitter munkájával!

A gyárban alkalmanként dolgozhat félig analfabéta ember, sokszor halottam ilyenről, tehát szerintem nem viszonyíthatsz ehhez!

Vagy te szívesen hagynád egy analfabéta nőre a gyerekedet és a házadat?

Ez nagy felelősséggel jár, a tévedés nagy bajokat szülhet, míg egy soron max leveszik a selejtet..., na bumm!

És hatalmas bizalom kérdése..., gondolj csak bele! Vki a legnagyobb kincsét, kincseit bízza rád!!!

2009. jan. 19. 19:27
 7/20 anonim ***** válasza:

Én Pesten voltam bébiszitter, így ezt tudom neked leírni, hátha segít. Óránként kaptam 500 ft-ot, és én is általában 4 órákra vagy 5-re mentem naponta. És csak hétköznap, néha szombaton is.

Ez a baba 5 hónapos volt ekkor, rá 1 évre megszületett a kistesója, akkor már 900 ft-ot kaptam óránként.

2009. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló!

Nagyon köszi! Így már van viszonyítási alapom!

2009. jan. 20. 17:09
 9/20 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Csak annyit, hogy 5 évig voltam babysitter Izraelben, tisztában vagyok azzal hogy kinek a munkája mennyire nehéz, mennyit ér.
2009. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólónak!


Ezek szerint Izraelben nem szereztél elég tapasztalatot, még 5 év alatt sem, ha ezért a munkáért járó fizetésként megelégednél ennyi pénzzel!

És attól nem esek hasra, h hol és ki voltál...


Itt én is az lehetek, aki csak lenni szeretnék!

Egyébként én az szeretnék lenni, aki vagyok... S az is vagyok....

2009. jan. 23. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!