Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy én már nagyon szeretnék kisbabát?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve együtt vagyunk, korban is megértünk már erre (én 27 vagyok, ő 28). Viszont még nem került semmi konkrétum szóba ezzel kapcsolatban, csak néhány ilyen beszélgetésünk volt, hogy "majd egyszer...". Én már elérkezettnek látom az időt... :) De félek hogy ő még nem akarja...
2008. jan. 16. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ülj le vele szembe,és egyszerűen hozd fel a családalapítás témát.Ha jól sejtem nem vagytok még házasok,esetleg ezzel is lehet kezdeni stb.

Nálunk ez valah úgy volt,hogy elkezdtünk beszélgetni,ki hány gyermeket szeretne,mikor együtt töltöttünk néhány napot gyermekes családdal,akkor is szóba jött.Mindig mikor valamiről eszünkbe jutott.A szabad asszociáció pedig megvolt.Csak öszintén!

Az márteljesen más kérdés,h babóca nem a gondos családtervezésünk eredménye:)

2008. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos a tapasztalat nem túl jó (tisztelet a kivételnek),de 28 évesen a férfiak még nem igazán akarják egy babával lekötni az életüket. Pláne ha Ő még nem is beszélt róla Neked?! Nálunk akkoriban a párommal ez mindennapos téma volt, mert babát akartunk,de Ő akkor 36 éves volt. Ha az öcsémet nézem,Ő most 30,komoly kapcsolata van,de még hallani sem akar gyerekről. Ez a "majd egyszer" ez nem túl biztató. Azért azt csak láttad,hogy hogyan viszonyul a párod a kisgyerekekhez?! Szerintem a legfontossabb az őszínteség!!! Lesz ami lesz alapon,ülj le vele beszélgetni és monnd el neki,hogy Te már nagyon örülnél egy kisbabának. Lehet,hogy kellemeset csalódsz,mert már Ő is ezt szeretné. Én drukkolok neked,bátorság!!! Kár hogy nem tudom meg a választ :)
2008. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!