Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 19vagyok, elég biztos hogy...

19vagyok, elég biztos hogy terhes, holnap megyek uh-ra, hogy mondjam majd ezt el a páromnak? Rettegek hogy elhagy!

Figyelt kérdés

Tudom nem az lenne a normális, de lassan egy éve vagyunk együtt, de hát az nem sok. Szeretni szeret, de az nem minden. Mióta sejtem hogy terhes vagyok azóta kerülöm még azt is hogy beszéljünk, egyszerűen nagyon félek hogy megtudja és elhagy:( Ő idősebb nálam 6évvel. Most lesz a szalagtűzőm is és lehet, hogy ha el nem is hagy, de úgy beforog, hogy nem jön el, na az nagyon fájna:( Szerintetek?

Elvetetni nem fogom!!!


2011. okt. 6. 22:35
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Még gyerek vagy! A mondataid alapján is.

Beszélj vele, ő az apuka, joga van tudni!

Ezen nincs mit kielemezni!

Itt már nem ti vagytok fontosak, hanem a baba!

2011. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
77%
Terhes vagy és azon parázol, hogy a pasid úgy megharagszik, hogy nem megy el a barom szalagtűződre? Jóságos atyaúristen!!!!!! te ne szülj gyereket, maradjunk ennyiben, előbb nőjél fel.
2011. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Jójó beszéljek vele ezt én is gondoltam, de hogy kezdjek neki? Úgy kéne hogy ne ijedjen meg túlságosan, de tudatni vele, hogy esélytelen hogy elvetessem. Találkozni se merek vele, mert nagyon sokat nőtt a mellem, és biztos feltünne neki.
2011. okt. 6. 22:44
 4/47 anonim ***** válasza:
67%
én 18 vagyok a barátom(vőlegényem) 26 és ő azt mondta hogy ha eltitkolnám előle akár egy nappal is hogy terhes vagyok szétrugná a seggem nagyon megharagudna mert ez ugyanúgy ráis tartozna ráadásúl ne várj addíg amíg már nincs mitenni jobb neked is ha melletted áll ha meg nem áll melletted lehet tényleg jobb ha a kicsi nem születik meg egy gyereknek család kell nem egy bunkó parazst aki megtudni megtudja csinálni de a következménye nem kell neki ! Mond el neki a válaszából majd rájössz hogy is álltok ti ketten!
2011. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
jah előző vagyok és miért féélsz tőle ennyire?? Ez elég furcsa ne legyél elnyomva!! Mond el neki szépen babát várok mit gondolsz róla? A beszélgetéés majd jöön magától,, de lehet hogy nem a legjobb kapcsolatban vgay benne!! Mert ha ennyire nem bíztokk egymásba akkor nem illetek egymáshoz sem!
2011. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Istenem de egy barmok vannak itt...Látjátok hogy 19 vagyok egyből ítélkeztek.

Mint írtam attól félek hogy elhagy, azt hittem azt sejthetitek hogy miért..mert akokr nem lesz apja a gyereknek, és lemerem fogadni sose voltatok ilyen helyzetbe, mert szórakoztok azon hogy írok, de hát hogy írjak ha ideges vagyok? Tudjátok mit inkább ne is írjatok ha csak ennyit tudtok, hogy leszóltok, és senki se a kérdésemre válaszol. És igen attól is félek hogy nem jön el, mert ebbe a helyzetbe nekem ez fontos.

2011. okt. 6. 22:47
 7/47 A kérdező kommentje:

Na köszönöm hogy kaptam hasznos választ is.

Azért félek mert megmondta a testvére, hogy ha terhes vagyok elintézi hogy elhagyjon és hogy az egész család megutáljon, és hogy senki nem fog velem szóba állni.

A kapcsolatunk jó, de nagyon jól tudom, hogy vannak esetek mikor a férfiak kifordulnak önmagukból és otthagyják a nőt, mert megijednek a felelőségtől. Azt tudja hogy nem vetetném el, azzal egyet ért hogy miért nem. De sose beszéltünk még erről.

2011. okt. 6. 22:49
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedjen meg? Miért? Most fog azzal szembesülni, hogy a szexből baba is lehet, pláne ha nem védekeztek?

Azt tényleg Te döntöd el, hogy megtartod-e, de biztos 19 évesen akarsz szülni? Nem korai?

Ha nem marad Veled és Te megszülöd, akkor átgondoltad, hogy egyedül maradsz egy gyerekkel? Biztos ezt akarod?

2011. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
75%

Amikor ilyen kérdéseket olvasok, mindig eszembe jut Örkény István Tóték című kisregényéből az öreg Tót visszatérő sóhaja: "Jaj, anyám, anyám, szegény jó anyám, mért hagytál el engem?"


Erre nem lehet más kommentelni.

2011. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Pont ez az hogy ettől félek, hogy elhagy, és nem lesz neki se ott az apai példa, főleg ha fiú lesz, meg egy gyereknek szerintem kell, hogy családban nőjön fel.

Bizonyára tudja hogy baba is lehet a szextől. Én konkrétan a testvére miatt félek, hogy tényleg addig fog áskálódni amég meg nem keseríti az életünket.

És bármiylen idiótának tartotok, meg felelőtlennek, azért a cigit is letettem, nem úgy mint sok idősebb nő aki eleve akart is gyereket!

2011. okt. 6. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!