Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan változik a családi pótlék?

Hogyan változik a családi pótlék?

Figyelt kérdés
Ma reggel hallottam, de nem volt időm nézni csak háttérzajként ment a tv. Mi változik benne?
2009. jan. 20. 06:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a rászorulóknak járna a csp a magas jövedelmúeknek nem! Én már csak arra vagyok kiváncsi, hogy mi számít náluk magas jövedelemnek...
2009. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom! :( de erre én is nagyon kiváncsi vagyok!!!
2009. jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem csak az tetszett, hogy a Szűcs milyen önelégült mosolyal nyilatkozott. Hát neki már nincs gondja gyereket nevelni, könnyen hoz döntéseket rólunk.
2009. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
tutti a minimálbért fogják meghatározni.....
2009. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ÉS akkor válljunk babát, hogy ne legyen rossz a születés/halál statisztika! MErt úgye közben meg ezt is súlykolják, de hát ha még ezt a keveset is elveszik tőlünk.... :(
2009. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy érdekes kérdés, remélhetőleg a jövő héten már lesz konkrét válasz. A magas jövedelműektől akarják elvenni, csak azt nem tudom, hogy mi számít annak.

Én nem tartanám igazságosnak, ha csak a minimálbéresek kaphatnának családi pótlékot, mert én bruttó 100 e forintot kerestem, hát a nettója nem valami sok, főleg, ha gyereket is nevelsz belőle. És akkor még nem beszéltünk azokról, akiknek lakás v. egyéb hitele van; vagy éppen csak álmodoznak róla, hogy de jó lenne...

Állandóan azt hajtogatják, hogy egyre kevesebb gyermek születik, és közben nincsenek újabb "támogatások" amikkel megkönnyíthetnék a családok életét; ill. ami megvan ezt is elveszik? Hogy tehetnek ilyet?

2009. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
9:01-es! Ez engem is felháborított! Még soha senki illetve semmi nem hozott ki ilyen agressziót belőlem! Még a tévég is leköptem (már bocs). Pedig az tényleg nem tehet semmiről.
2009. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen tönkreteszik az országot! Mindent megvonnak az embertől és még ennek tetjében minden árát megemelik. Nem tudom hogy így sok fiatal(beleértve engem és páromat) hogy fog majd gyereket vállalni. Felháborító ez az egész dolog, Ők meg ülnek a parlamentben és a több 100 milliós lakásukban,mint aki jólvégezte dolgát, röhögve a markukba.
2009. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
NEM TUDOM ELKÉPZELNI MIT AKARNAK MÁR!Én kapok 33000ft gyedet+családi12200,férjem olyan 110000körül kap,Ez már biztos magas jövedelemnek fog minősülni,csak akkor nem tudom miből fizzesük majd ki a lakáshitelünket+stb.
2009. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is attól félek, hogy a 70 E ft-os gyedem magas jövedelmnek fog minősülni, a férjem 100 körül kap, és ugye hitel az van, két gyerek után 26600Ft csp-ot ha megvonják, hát nézhetünk. Most is ki jár jól? Akinek van 4-5 gyereke, sosem dolgozott, és segélyen él. Szépen elintézik, azok, akik dolgoztak, meg dolgoznak, éppen nem minimálbéresek, de nem is gazdagok, azokkal b*-nak ki. és vállaljanak gyereket az emberek? Felháborító.
2009. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!