Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki elszívott pár szál cigit...

Aki elszívott pár szál cigit terhesség alatt annak elöbb megszületett a babája? Ha igen mennyivel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 12:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem dohányzok csak érdekelne mert a minap erről beszélgettünk barátnőmmel.
2010. dec. 10. 12:23
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Az egyik munkatársnőm végigdohányozta a terhességét és nem lett koraszülés belőle. A kisfia teljesen egészségesen született.


Ennek ellenére nem bíztatnék senki arrra, hog ydohányozzon babavárás alatt.


Ja igen neki azt mondta az orvos, hogy inkább szívjon el pár cigit minden nap, minthogy most (terhesség alatt) szokjon le. Mert a leszokás miatt nemtudommik jobban ártanak a babának, mint a nikotin.


Különben azt vallom, hogy nem rászokni a legegyszerűbb.

2010. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm cigizett ritkán.Neki 1 héttel előbb jött.
2010. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Pont olvasgattam a neten a terhesség alatti dohányzásról lassan már azt hozzák ki hogy nem is árt a babának.A legrosszabb hogy végig dohányozza a terhességet de napi legalább 1 dobozzal.Pár szál nem vészes szerintem de 1 doboz azért már sok.
2010. dec. 10. 12:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is elszívtam néha 1-1 szálat(nem mindennap) és 2 nappal később született a lányom,egészségesen.

2010. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam letenni azonnal a cigit, ahogy megláttam a pozitiv tesztet:( De drasztikusan lecsökkentettem, a napi 1 dobozomat 3 szálra. Az orvosom azt mondta, hogy a 12.hétig hagyjam el fokozatosan a 3 szálat, mert ha befeszülök és ideges leszek tőle, akkor azzal is árthatok a babámnak. De így a 8.hétre már letettem és nem viselt meg komolyabban, ideges se voltam.

1 héttel született korábban a babám, hogy ettől-e vagy mástól, azt nem tudom.

2010. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Akkor ezek szerint senkinek nem született nagyon korán
2010. dec. 10. 13:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Unokatesóm is dohányzott, és nem jött előbb a babája, csak picit kisebb súllyal született, mint amire számítani lehetett volna (konkrétumot most ne kérdezz, mert nem tudok mondani, 10 évvel ezelőtt történt).
2010. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kolléganőm végig cigarettázott. A kisfia súlyos asztmás és az orvosok egyértelműen erre vezetik vissza.

Egy másik ismerősöm is végig dohányzott, elég komolyan, nem csak nap egy-két szálat és a kisfia autista. Nála is megemlítették a dohányzást.

Egyébként én is cigiztem előtte. Pozitív teszt után indultunk buliba, ott már egyet sem szívtam és azóta sem. A gyermekemmel mégis voltak problémák, bár nem koraszülött, de más jellegű.

2010. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyukám néha cigizett velem és tesómmal is, én 3, tesóm 4 héttel jött korábban.
2010. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!