Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy ismerős lánynál fenn áll...

Egy ismerős lánynál fenn áll a terheség lehetősége, de nemtudja tanulhat e utána tovább nappali képzésen?

Figyelt kérdés
A kérdés az az lenne, hogy aki teherbe esik, az tanulhat e nappali tagozatos suliban(gimiben) vagy átt kell iratkozni esti tahozatra? Illetve, gyerek melett jáűrhat e fősuli/egyetem nappali tagozatára?
2009. jan. 20. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm aki 16 évesen teherbe esett, megszülte a babát. Amíg kicsi volt a hasa járhatott rendesen gimibe utána magántanuló lett. A baba születése után már rendesen nappali tagozaton járhatott ugyanabba az osztályba ahova addig (de ezt az igazgatótól kellene megérdeklődni, hogy teljesen biztos lehessen benne). Főiskolán/egyetemen pedig felvételinél plusz pont is jár annak, aki gyed-et vagy gyes-t kap.
2009. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Járni járhat, de megnézném én azt, aki az újszülött babája mellől nap mint nap bejár suliba. Én levelezőn csinálom az érettségit (nem tini vagyok), már terhesen is oda jártam, még úgy is nehéz.Egy újszülött gyerek mellől nem lehet csak úgy bejárkálni suliba minden nap.
2009. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!