Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kell kisütni a sógyurmát?

Hogy kell kisütni a sógyurmát?

Figyelt kérdés

Sok kérdést láttam és mi is kedvet kaptunk hozzá...!:)Ha elkészült hogy kell kisütni??(hány fokon??Mennyi ideig??)

Köszi a segítséget!:)


2010. dec. 14. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy kis hőfokon, de sokáig, mert nem sülnie kell, hanem kiszáradnia.


Ennél konkrétabbat nem tudok, még én sem próbáltam.

2010. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. dec. 14. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt én kérdeztem, leírták, hogy kell.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2010. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! :)
2010. dec. 14. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Épp ma csináltam :)

Két kislányom kézlenyomatai egymás mellett (2 éves, 1 hónapos).

Most még a radiátoron szárad.

Tavaly, mikor 1 éves volt a lányom, akkor is csináltam, akkor a kezét-lábát nyomtam bele. Többet is csináltam, mert a nagyszülők ezt is kapták többek között karácsonyra. Az egyiket hagytam a radiátoron, kb 2 hét alatt tök jól kiszáradt, azt nem sütöttem meg, ez lett a mienk.

A többit karácsony előtt pár nappal csináltam, nem száradt meg, mire átadtuk volna, ezért azokat kisütöttem. Alacsony hőfokon kell, de nem emlékszem, hogy meddig, viszont látszik rajta, ha kész, meg tudod nézni.

Remélem tudtam segíteni :)

2010. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!