Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elolvasnátok ezt a cikket?

Elolvasnátok ezt a cikket?

Figyelt kérdés

[link]

az egyik oldalon találtam és rákattintottam ,hogy ez most mi lehet.hát csajok.nem semmi ami mostanság történik az utakon.az írónőnek teljesen igaza volt mikor szólt a sofőrnek.olvassátok el


2010. dec. 14. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban igaza van,hogy szólt a sofőrnek. De ez nem mostani divat,hanem nagyon régi. Az autósok nemcsak babakocsisokat,hanem mindenki mást is elütnek.
2010. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felháborító... Erről már inkább nem is írok véleményt... Azon is csodálkozom, ha megállnak a zebránál, hogy átmenjek, holott nekem lenne elsőbbségem... De tényleg ennyire figyelmetlenek. Bezzeg, ha az ő családtagját, vagy ő magát érné baleset, akkor nem így vélekedne. Hát, ha már az autósok nem figyelnek ránk, akkor figyeljünk mi az autósokra.
2010. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Azt még hozzátenném, hogy teljesen egyetértek a hölggyel, hogy szólt a sofőrnek.
2010. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokszor kell a ferjemet is figyelmezteni, hogy segitsen a kisgyerekeseknek, idoseknek , kismamaknak.

O nem jar kocsival minden nap, de en elvarom tole, ha latja, hogy egy anyuka babakocsival+ 1 vagy tobb gyerkoccel szallna fel a buszra akkor segitsen neki, vagy legalabb kerdezze meg, hogy tud-e.

Nekem is sokszor jol esett volna ha segitenek, de le sem sz@rt@k.

De az, hogy valakit majdnem elutnek az mindennek a teteje...vagy sajnos inkabb mindennek a legalja.

Borzaszto undorito es szanalmas "emberek"!!

2010. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
teljesen megértem a hölgyet. vidéken ahol élek, nincsen járda, a főúton közlekedünk (viszonylag sűrű forgalmú, két kisebb várost köt össze). őrjöngök sokszor, őrjöngök. döbbenetes tírpákság vidéken is.
2010. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
autó híján mi is elég sokat közlekedünk babakocsival.mivel falun élünk sokat buszozunk is.hát igen,nem nagyon segítenek az embernek.talán ha van a buszon olyan DIÁK,akivel egy faluba élün,az segít,de hogy a felnött akivel szintén 1 faluban élek és ismerem is és csak néz és arra nem képes hogy megfogja a babakocsi elejét és lesegítse,mikor látja hogy én szenvedek,de leviszem egyedül nem szólok.de az hogy épp a babakocsi elött húz el egy kocsi engem is kiborítana.valószínü én is utánamennék és kiosztanám.olyan felelőtlenül vezetnek.én akinek nincs jogsija tudom hogy ilyen időben még óvatosabbnak kell lenni,hiszen csúszik az út meg minden,de a sok huligán csak azt élvezi,hogy hajtja a verdát,ami agyon van tuningolva és arra nem figyel hogy vannak gyalogos emberek is a világon.hát persze hogy mást nem lehet mostanában hallani,hogy itt ütöttek el valakit,ott ütöttek el valakit aki meghalt.szóval szomorú.és nem tanulnak a hírekből sem.
2010. dec. 14. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cikk nagyon tetszik! Végre látom, hogy más is ki meri mondani a véleményét és az igazat és meg is védi.

Mindig azt hittem egyedül vagyok a nagy számmal!

Kicsit mindenkinek ki kellene nyitnia a száját, és akkor nem kellene attól rettegni, hogy visszakézből valaki behúz, mert ugye: sok lúd disznót győz! Hajrá anyukák, védjük meg a gyermekeinket és magunkat is!

2010. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nagyontamas válasza:

Én először 1988 ban, az Osztrákoknál tapasztaltam, de a Szlovéneknél, Németeknél is hasonlót láttam, hogy a gyalogosnak a Zebránál szigorúan megadják az elsőbbséget.

Itthon én is megpróbáltam megvalósítani ezt a példát.

Voltak kisebb problémáim. A gyalogosok nem akartak hinni a szemüknek, a párhuzamosan közlekedő autó sokszor nem állt meg, hanem elhúzott mellettem, veszélyeztetve a zebrán átkelő életét.

Be kellett látnom, egy fecske nem csinál nyarat.

A KRESZ szigorítása óta mintha javulna, a helyzet, már egyre több autós megadja az elsőbbséget.

A járdán várakozóknak már messziről intek, hogy átengedem, sokszor csak lassítanom kell, és Ők visszaintenek, megköszönik a gesztust.

Sokkal jobb érzés így közlekedni!

2011. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!