Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olvastátok ezt a cikket? Ti...

Olvastátok ezt a cikket? Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Itt a link:


[link]


én nem gondoltam,hogy van ilyen és most eléggé ledöbbentem...kíváncsi lennék a Ti véleményetekre ez ügyről!


2010. okt. 7. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Mi a probléma ezzel? Addig kell megszakítani a terhességet míg lehet, később már nem gondolhatja meg magát az ember.. Ha meg megszüli akkor max örökbeadja, de akkor meg minek megszülni?
2010. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Az ő pénze megy el, az ő dolga. De keresztülvinni egy olyan törvényt, miszerint kötelező megszülni a gyereket, értelmetlen. Akkor maximum megy a gyerek állami gondozásba, vagy rosszabb esetben utálattal, kényszerből nevelik fel. Inkább olyan törvényt fogadtatnék el, hogy ha az illető művi megtermékenyítés után az abortusz mellett dönt, utána többé ne végezhessenek el rajta művi megtermékenyítést. Vagyis vagy baba akkor, vagy sohasem.
2010. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
az előzővel egyetértek, de kiegészíteném, a lombikbébi program tényleg nem semmi h létrejött, nagy orvosi áttörés volt. sztem felelőtlen aki elveteti az ilyen gyereket... elkényeztetett, v h mondjam, úgy van vele h majd máskor csináltat gyereket... de tényleg inkább abortusz minthogy az utcán nőjön fel a gyerek mint egy kidobott kiskutya... szóval szerintem normális a cikk, csak egy pszichológiai előzmény nem ártana, mint pl örökbeadásnál, egy előzetes vizsgálat a lombikbébihez.
2010. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt értem én is,hogy aki nem akar gyereket,az tényleg ne vállaljon,mert szegény csöppség issza meg a levét és ez rendben is van.


Az ilyen abortusz -ellenes törvényekkel én sem értek egyet,mert azoknak a gyerekeknek valószínű nem lenne jó,ha megszületnének,akiket ennyire nem akarnak )szülők mindenért őt okolnák, nem szeretnék, nem tudnák eltartani stb,stb).


Én azt nem értem,hogy aki már mesterséges megtermékenyítésre megy, ott ugye elvileg szeretne babát,csak természetes úton nem sikerül. Na most aki ilyenre adja a fejét, azt hosszú évek babavárása előzi meg (javítsatok ki ha tévedek)-akkor az idő alatt nem jön rá az a nő,hogy ő valóban akar-e gyereket? hisz végigcsinál miatta annyi mindent-orvosok stb. és egyszer csak meggondolja magát...nem értem egyszerűen.

2010. okt. 7. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nőket lábbal akasztanám fel! Lehet lepontozni nyugodtan!

Nem abortusz ellenes vagyok, csak az ilyen gusztustalan, hogy mesterségesen megtermékenyül (más sohasem, vagy sok év árán csak) és utána nem is kell nekem az a gyerek!

Egy ember életről van szó........ááá lerágott csont ez.

Az ilyen nőkkel nem is tudom mit csinálnék!

2010. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a cikk általánosan írja le, hogy milyen okokból mennek néhányan abortuszra a mesterséges megtermékenyítés után. De az egyéni eseteket, élethelyzeteket nem ismerhetjük, szóval kár is véleményt formálni az egyes emberekről, hiszen nem ismerjük a pontos és konkrét okaikat. Némi fantáziával szerintem bárki el tud képzelni olyan esetet, amikor valaki "meggondolja magát".
2010. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!