Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy babysitter megpuszilhatja...

Egy babysitter megpuszilhatja a felvigyázott gyereket?

Figyelt kérdés
Lehet, h bután hangzó kérdés, de nem tudom eldönteni, mint leendő babysitter és szülő, hogy ezt mások milyen szemmel nézik!!!
2009. jan. 21. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A bébiszitter a szülővel is közelebbi kapcsolatba kerül a gyerekvigyázás kapcsán. Így nem hiszem, hogy a puszidra dühösek lennének, inkább örülniük indokolt, mert szereted a kicsit.:)

Nyilván szülője válogatja, de az alaphelyzet egy normális családnál elvileg ez...

2009. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Perszee!A babysitter egy idő után nagyon jó kapcsolatba kerül a gyerekkel, persze ha jól kijönnek, a gyereknek nagy élmeény a babysitter, képzeld amikor majd nagykorukba viiszaemlékeznek, egy kedves nénit aki vigyázott rá, nem egy katonát aki felügyelte szeretnének elképzelni szerintem.Az is fontos szerintem, hogy te is legyél jó kapcsolatba vele,legyetek barátnők.Ismerek ilyet, hogy az anyuka és a babysitter legjobb barátnők lettek.Szóval jól válazd ki hogy ki fogja ügyelni a kicsidet.
2009. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem!

Nagyon köszönöm!

A gyorsaságot meg külön köszi!!!:D

2009. jan. 22. 00:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy megpuszilhatja! Uram ég, hová süllyedt a világ, hogy állandóan mások perverz hátsó gondolataitól kell rettegni? Teljesen normális, hogy az ember a szeretetét fizikai kontaktussal (öleléssel, puszival) is kimutatja.
2009. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezért tartok ettől!

Hogy nem néznék a szülők jó szemmel!

Pedig én majd tuti nem tudom megállni, hogy agyon babusgassam!:D

Köszi a válaszokat!

Remélem a szülők is ilyen normális emberek lesznek, ebből a szempontból!:D

2009. jan. 22. 09:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is agyon puszilgattam!

arra vigyázz, hogy te fogod neki jelenteni a mindennapokat=játékot! Úgyhogy fegyelmezd is, nálam máér majdnem átcsúszott oda, hogy értem élt, mert minden nap mentem! Az anyuka meg féltékeny lett... (csak jótanács)

2009. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen nehéz helyzet. Mert ugye a gyerek kicsit talán jobban ragaszkodik majd a babysitterhez, mivel ő van vele a nap nagyrészében, persze szereti az anyukáját is, csak hát ez így alakul ki. De ha az anyának dolgozni kell akkor nincs más lehetőség.

Persze vigyázni kell hogy az anyuka tényleg nehogy féltékeny legyen. Ami vhol természetes is, csak nem minden anya tudja ezt kezelni is hosszú távon.

Tehát én azt javaslom, hogy az anyukával próbálj erről beszélni és kipuhatolózni hogy őt hogy érintené. Aztán ha meg már megtörtént és látod hogy nem tetszik neki igazán akkor előtte ne csináld ha lehet, ha meg így jön természetesbe akkor próbáld neki elmagyarázni hogy a kisgyerek szemszögéből, hátha úgy megérti. És azt is megérti hogy te a bébysitter csak játszópajtás vagy inkább, de ő az anyukája és ő is fog maradni akármi is van, lesz.

Remélem érted hogy értem a dolgokat. Mert szerintem szülője válogatja. Tehát óvatosan tudd meg az adott családnál hogy ezt ők hogy veszik.

2009. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

Igen, bár én nem leszek vele olyan sokat, naponta mindösszesen 4 órát délután...

És még nem olyan nagy a baba, fél éves, szóval nála még nem lesz egyszerre rajongás!:D

De a későbbiekben minden esetben jól jöhet egy hasonló jó tanács, amit előre megfogadok!!!


Köszi mindenkinek!!!!

2009. jan. 22. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!