Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Só-liszt gyurmával kapcsolatba...

Só-liszt gyurmával kapcsolatban kérek segítséget!?

Figyelt kérdés

Csináltam kézlenyomatot a fiammal karácsonyra,de valahogy nem túl látványos.Persze közelről látszik,hogy benne van a nyoma,de a falra tennénk fel és úgy már nem olyan jó.Egyébként fahéjjal megszíneztem a gyurmát.

Mivel emelhetném ki,hogy látványosabb legyen?


2010. dec. 20. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Fesd ki!
2010. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ragasszz üveggyöngyöket vagy terméseket körbe!
2010. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam ezekre,de a festéssel szerintem mű lesz,inkább természetes hatásúra gondoltam,ami csak egy kicsit kiemelné a nyomatot.
2010. dec. 20. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is festésre gondoltam, szerintem nem mű, én aranyszínű akril festéket vettem kreatív boltban szerintem gyönyörű.

Ha mégsem ilyenre gondoltál, esetleg egy kis fahéjjal bedörzsölheted, gondolom valamennyire megfogja, vagy pirospaprikával. Ez csak tipp.

2010. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én por szemhéjfestékkel színeztem ki kicsit(púderral), ami kicsit kiemeli, de nem lesz tőle művi.
2010. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!