Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most várom a második babánkat....

Most várom a második babánkat. Jár valamilyen támogatás a GYED-en kívül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Konkrétan az érdekelne, hogy cafeteria, utazási kedvezmény, vagy bármi hasonló jár-e, amit nem vernek nagy dobra? Mert sajnos semmi ilyenről nem hallottam, pedig jól jönne.

Köszönöm, aki segít :)


Szép napot mindenkinek!


2010. dec. 20. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár semmi ilyesmi. A munkahelyed akkor adna ilyesmit, ha aktív munkaviszonyban lennél, de ugye a gyed miatt fizetés nélküli szabin vagy, szóval passzív állományban. Ugyanígy nem jár 13. havi, prémium, bérlet, stb. sem.
2010. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kicsit elszomordtam, mert azért jól esne. De ez van. Akkor nem álmodozom :)

2010. dec. 20. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, milyen ez én is így jártam anno. Még jutalmat sem kaptam, pedig november végén született meg a babám és egész évben én vittem a munkát, az új lány kapta meg az én munkámért a jutalmat decemberben, akit a helyemre vettek fel. Én is ki voltam anno akadva, amikor felvilágosítottak arról, hogy is működnek a dolgok. :-( Első voltam.
2010. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na szép. Én rendesen be se voltam jelentve, azóta a munkáltatómat nagy ívben kerülöm /maszek természetesen/. Nem várok Tőle semmit, de azért bíztam benne, hátha mégis járna. Egy kis bejgli a kormánytól a kisgyerekes családoknak, vagy belépő az állatkertbe :) Megelégednék egy párszáz forintos vásárlási utalvánnyal is, de úgy látom, be kell érnünk ennyivel.
2010. dec. 20. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt munkáltatója válogatja, nekem pl adják még szülési szabadságra (tgyás), de gyed alatt nem. És most betegállomány alatt is kapom.
2010. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Budapesten vehetsz kismama bérletet a BKV-ra. :)
2010. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!