Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Január 5-én feladtam postán...

Január 5-én feladtam postán az igényt az anyasági támogatásra meg a családi pótlékra, de még mindig nem kaptam pénzt. Mennyi időt kell még várnom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél még kitartó, ebben a hónapban sajna biztosnem fogsz még kapni. Mire ezek feldolgozzák, megítélík, jóváhagyják, elutalják, az időbe tellik. Az állam a nekünk járó pénzt nem szereti hamar utalni. Én November 10-től, dec. 23-ig táppénzen voltam (munkaelvesztés miatt passzív táppénz). Még nem kaptam egy kanyi fillért sem. Azt a tájékoztatást kaptam, mivel két részletben volt táppénzes papír ezért két részletben fogom kapni, ez oké. Leghamarabb február 2-án fogják utalni a nov. 10-e és 30-a közötti időszakra eső táppénzt, de még ez sem biztos, hanem a revizori döntés értelme. De az hogy miből fizeted ki a számláidat, baromira nem érdekli őket, de azzal tudnak fenyegetőzni, ha valami hiányzik és nem viszed be 3munkanapon belül, akkor megszüntetik az eljárást. Ez a magyar állam.
2009. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én novemberben kérvényeztem emelt családit, rá 1 honapra ! jött a válasz és visszamenöleg is utalták a kérvényezés dátumátol, legyél kitartó, legfeljebb febr-ban duplán kapsz.
2009. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden igény elbirálási ideje 30 nap. Ennél hamarabb biztos nem fizetnek.
2009. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

VAn megye, ahol hónapokat...

Személyesen jobb lett volna, de meg fogod kapni, csak türelem...

2009. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kitartás! Én szept. 7-én adtam fel a kérvény és csak november végén kaptam pénzt, miután telefonon érdeklődtem, hogy mi a helyzet. Azt mondták, sajnos rendszerhiba miatt a gép nem utalt...
2009. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!